לאחר הצהרת משטרת ישראל היום (רביעי) כי פיענחה את רצח דבורה הירש מגיעה תגובת עורכי הדין של החשודים ברצח, ניבי זגורי ואנשי ארגונו. 

ניבי זגורי. פרקליטו: "לא מתרשם שמדובר בהתפתחות משמעותית בחקירה". צילום ארכיון: ישראל יוסף

המשטרה הודיעה כי חקירת רצח הירש לעיני ילדיה במרץ 2016 הסתיימה וכי החומרים והראיות הועברו לפרקליטות, שתקבע האם להגיש כתבי אישום בפרשה. על פי הודעת המשטרה זגורי ושלושה מאנשיו, העצורים מאז חודש מאי השנה, חברו על מנת לפגוע בכל מי שיפעל נגדם, ובכלל זה הירש, גם גרושתו של טל קורקוס, שנרצח אף הוא לאחר שהפך לעד מדינה בתיק נגד זגורי.

עו"ד אורי בן נתן, פרקליטם של זגורי ושל משה רובין, חשוד נוסף בפרשה, הגיב הערב לפרסום: "כמי שעקב אחר התפתחות החקירה, לא נראה שהראיות שאספה המשטרה מספיקות להגשת כתב אישום בעבירה של רצח. מדובר בראיות חלשות ולא משכנעות. במיוחד כשמדובר בעבירה של רצח, על הפרקליטות לשקול היטב אם הראיות הללו יש בהן כדי לשכנע את בית המשפט בבוא היום, ואם ניתן כלל להרשיע בגינן. התשובה לדעתנו היא שלילית".

"בימים האחרונים", הוסיף בן נתן, "עקבנו אחר התפתחויות ולפחות אני לא התרשמתי שמדובר בהתפתחויות חקירתיות משמעותיות. תטיב המשטרה לעשות אם תורה המשטרה על שחרורם של החשודים ותמשיך לחקור את התיק, כפי שעשתה בשנת 2016".