נוסעים בקווי התחבורה הציבורית בבאר שבע, התלוננו הבוקר (שלישי) על עיכובים של דקות ארוכות בתדירות הגעת האוטובוסים לתחנות, ולעיתים האוטובוסים גם מגיעים עמוסים.

נוסע בקו 5 המתין היום לאוטובוס בתחנה ברחובות הגאולים – יד ושם בשכונה ג' במשך לא פחות מ 40 דקות. "זו לא פעם ראשונה שתדירות האוטובוסים של 'דן באר שבע' פוחתת באופן משמעותי במהלך החגים המוסלמים" מציין הנוסע משכונה ג', ומוסיף:"אפשר לחשוב שהחגים מגיעים בהפתעה ושאי אפשר להיערך אליהם מבחינת מצבת הנהגים".

האוטובוסים של 'דן בדרום'. חלק מהם איחרו ב-40 דקות. צילום: הרצל יוסף

"לחכות דקות ארוכות בתחנות האוטובוס באמצע אוגוסט כשבאופן מוזר הזמנים שהאוטובוסים אמורים להגיע משתנים על הלוחות שאמורים להודיע על הגעתם, ואחר כך לנסוע באוטובוסים עמוסים לעייפה זה סיוט", הוסיף הנוסע.

גם נוסעים בקווים אחרים התלוננו על עיכובים בהגעת האוטובוסים דבר שגורם לתרעומת רבה. מדוברות 'דן בדרום' נמסר כי "בעקבות חג הקורבן אשר יחול בימים שלישי – חמישי, בין התאריכים 21-23 באוגוסט, ישתנו לוחות הזמנים של קווי התחבורה הציבורית בעיר. השינויים כוללים בין היתר את ביטול קו 112 וקו 32 יופעל לאחר השעה 18:00 בתדירות של 40 דקות לשני הכיוונים".

בחברה ממליצה לתושבים להתעדכן באתר האינטרנט ובמוקד הטלפוני 3527*. "הודעה על ההנחיות החדשות פורסמה באתר וזאת על פי אישור והנחיית משרד התחבורה", נמסר מ'דן בדרום'.