תאונה קטלנית ליד דימונה. 2 הרוגים בתאונה קשה שאירעה היום (שבת) בצהריים, בין 3 כלי רכב סמוך לדימונה. בתאונה נפצע גם אדם נוסף באורח קשה, פצוע בינוני ושני פצועים קל.

אחת המכוניות התהפכה לתעלה בצד בדרך. צילום: דוברות המשטרה

זירת התאונה. צילום: דוברות המשטרה

בשעה 14:14 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב נגב על תאונה קשה בין 3 כלי רכב בכביש 25 סמוך לצומת דימונה לכיון המחצבה, כאשר אחד מכלי הרכב התהפך לתעלה בצד הדרך.

חובשים ופראמדיקים של מד"א קבעו את מותם של גבר כבן 60 וצעיר בשנות ה-20. שלושת הפצועים הנוספים פונו במסוק לבית החולים סורוקה בהם צעיר בשנות ה-20 במצב קשה מעורפל הכרה, עם פגיעה רב מערכתית, צעיר בשנות ה-20 במצב בינוני יציב, בהכרה מלאה, עם חבלה רב מערכתית וגבר כבן 40 במצב קל עם חבלות. שני נוסעים נוספים נבדקו במקום ולא נזקקו לפינוי.

פאראמדיק מד"א אורגד כהן סיפר: "מדובר בתאונה קשה מאוד, ראינו רכב הפוך בתעלה בצד הדרך ומחוץ לרכב שכבו שני צעירים בשנות ה-20, הנהג היה מחוסר הכרה ללא דופק וללא נשימה עם פגיעה רב מערכתית קשה, ביצענו בדיקות רפואיות, הוא היה ללא סימני חיים ונאלצנו לקבוע את מותו במקום, הצעיר השני היה בהכרה מעורפלת וסבל מפגיעה רב מערכתית".

"על הכביש היו שני רכבים נוספים, באחד מהם בכסא שליד הנהג ישב גבר כבן 60 מחוסר הכרה ללא נשימה וללא דופק הוא היה ללא סימני חיים ולאחר בדיקות רפואיות קבענו את מותו, מהמושב האחורי חולץ צעיר בשנות העשרים בהכרה מלאה עם חבלה רב מערכתית במצב בינוני ונהג הרכב כבן 40 סבל מחבלות קלות. הענקנו להם טיפול רפואי מציל חיים בשטח ופינינו אותם למסוק מד"א שנחת בסמוך ופינה אותם לבית החולים, שני נוסעים מהרכב השלישי טופלו במקום ולא נזקקו לפינוי".

רב כבאי יהושוע ימין, מתחנת נגב מזרחי סיפר: "כאשר הגענו למקום חלקי רכב היו פזורים בכל מקום. כוחות רפואה היו במקום והחלו לטפל בפצועים. שני כלי רכב היו על הכביש, ורכב נוסף הפוך בצד הכביש. מפקד המשמרת להב שמעון ביטון הורה לנו להתחיל לחלץ את הלכוד מהרכב שעל הכביש, החילוץ היה מורכב ולצערנו הלכוד היה ללא רוח חיים."

חוקרי תאונות ושוטרים במקום פתחו בחקירת המקרה בזמן שהכביש מצומת צפית לצומת הערבה נסגר זמנית לתנועה לשני הכיוונים.

נערה נעדרת. משטרת ישראל מבקשת עזרת הציבור באיתור אלינה טומשוק, בת 14 מבאר שבע, שנראתה לאחרונה ברחוב משה דיין 1 בעיר ביום שלישי 09.10.18 בשעות הערב ומאז לא נודעו עקבותיה.

תיאורה: מבנה גוף מלא גובה 1.60 ס"מ, שיער אדמוני ארוך, עיניים חומות. לא ידוע מה לבשה. כל היודע דבר אודות מקום המצאה מתבקש לפנות למוקד 100 של משטרת ישראל או לתחנת באר שבע בטלפון 08-6462744/5.

נעדרת. אלינה טומשוק. צילום: דוברות המשטרה

קטטה המונית ויריות בערערה. אבנים נזרקו על שוטרים שהגיעו לפזר קטטה ביישוב ערערה בנגב, שוטר אחד נפצע בראשו וטופל במקום. השוטרים הגיעו למקום לאחר שהתקבל דיווח על קטטה מלווה בירי, במקום ציבורי ביישוב. 

במקביל פיזור התגרה התקבל דיווח על הגעת שני פצועים תושבי המקום לבית החולים. במקביל לנוכחות כוחות משטרה רבים במקום, נפתחה חקירה.