באר שבע, בירת הנגב, מושכת אליה סטודנטים מכל רחבי הסביבה וכן עובדי חברות שהתמקמו באזור בזכות הטבות המס הניכרות. גם בתוך העיר ניתן לראות תנועה ערה בחודשים האחרונים של משפרי דיור, וכן משפחות המתרחבות ועוברות לבתים פרטיים. מגמת המעברים הולידה צורך נוסף – הובלת הדירות, וכך חברות רבות, חלקן מקצועיות ועם רישיון, וחלקן בבעלות אנשים פרטיים שזיהו את ההזדמנות, החלו להציע שירותי הובלה. אך כיצד ניתן למצוא את החברות המתאימות המציעות מחירי הובלה אטרקטיביים? הכירו את השירות החדשני של גט מובינג.

איך אתר אחד פשוט משנה את חוקי המשחק בתחום ההובלות?

אתר Get Moving  עובד על פי קונספט פשוט להפליא. שיטת המכרז הפתוח. באמצעות טופס מהיר, משפחה המעוניינת לעבור דירה מזינה את פרטי ההובלה- כמו הציוד שאמור לעבור, לאיזה כתובת ומהיכן, מה תאריך ושעת ההובלה ופרטים נוספים, ומקבלת במהירות מספר הצעות מחיר שונות מחברות הובלה באזור המגורים. החברות השונות אינן רואות את ההצעות שהוצעו על ידי המתחרות, וכך, בשקיפות מלאה, אתם יכולים לבחור את ההצעה המשלמת ביותר. כנסו להשוואת מחירי הובלות דירה בבאר שבע

גט מובינג לוגו-

איך תדעו שהחברה אכן מקצועית ומציעה שירות טוב?

כל החברות המופיעות באתר נבדקות היטב, אך מעבר לזאת ישנו מנגנון שבאמצעותו לקוחות שביצעו הובלה יכולים לתעד את החוויה שעברו. האם המובילים הגיעו בזמן, האם היו אדיבים, האם הובילו את כל הציוד ללא תקלות – ומעבר לכל – האם המחיר היה אטרקטיבי או "קפץ" פתאום ביום ההובלה. כך, עוד לפני שפגשתם לראשונה את נציגי החברות השונות או את המובילים עצמם, אתם מכירים את החוזקות והחולשות של כל חברה וחברה ויכולים לבצע בחירה מושכלת באחת מהן.

איך בונים את הסכם ההובלה?

כמו בתחומים רבים, גם בתחום ההובלה כדאי לערוך הסכם מסודר. אתר גט מובינג עושה זאת עבורכם. פרטי הכבודה שאתם מעבירים נשמרים במערכת, לצד המחיר, יום ושעת ההובלה, וכך אף אחד מהפרטים אינו יכול להשתנות פתאום מבלי שסיכמתם על כך מראש. אתם זוכים לשקט הנפשי של הובלה בה כל פרט מתועד, וחברות ההובלה יודעות שבאותו היום יש להם עבודה בטוחה, והם אינם צריכים לבצע "אובר בוקינג" – לתכנן מספר הובלות מראש, כדי שאם אתם מתבטלת במקרה תמיד יוכלו לבצע עבודה נוספת.

ומה עם שירותים נוספים?

חלק בלתי נפרד מהובלות רבות הוא שירות האריזה עצמו, או שירות של אחסון הריהוט והחפצים האישיים במידה ואינכם עוברים עדיין ליעדכם הסופי. באתר תוכלו למצוא גם חברות המציעות שירותים משיקים להובלה, ולהרחיב את ההצעה שלכם גם לשירותים אלה. כך, בתקופה שלפני ההובלה תוכלו לחסוך זמן ניכר, ולתת לחברה מקצועית לארוז ביעילות את הבית. כמות הארגזים שתצטרכו להוביל תקטן (בזכות הניסיון הרב שיש לחברות אלה בתחום הלוגיסטי) – ואתם תוכלו לפנות זמן לתכנון החיים החדשים בדירה הבאה שלכם.

אז לפני ההובלה הבאה אל תשכחו לבקר ב Get Moving