פרויקט concept 4u בשכונת סיגליות. הדמיה: ארזים (ג.י.א)

שיתוף פעולה מיוחד בין חברת הנדל"ן 'ארזים' (ג.י.א) מקבוצת 'אורון אחזקות והשקעות', ובין מועדוני הצרכנות "בהצדעה" ו"ביחד בשבילך" העניק הזדמנות נדל"נית עבור חברי המועדונים לרכוש דירות בהנחות משמעותיות ממחירי השוק.

באחרונה סיימה החברה את מכירת יחידות הדיור במסגרת המבצע בו נמכרו 17 יחידות דיור חדשות ההולכות ונבנות בשני פרויקטים חדשים בבאר־שבע. מדובר ב־15 יחידות דיור בפרויקט concept 4u בשכונת סיגליות בכניסה המערבית של העיר, ובשתי יחידות דיור נוספות בפרויקט royal king concept בשכונת רמות. המכירות נאמדות בהיקף כולל של כ־27 מיליון שקל.

בתוך כך, ציינו בחברת 'ארזים' כי בעוד שנרשמה בחברות נדל"ן אחרות האטה או עצירה במכירות יחידות דיור במסגרת תוכנית "מחיר למשתכן", הרי שבחברה נמשכת מכירת הדירות בפרויקט בשכונת סיגליות. עד כה, כך על פי נתוני החברה, נמכרו בפרויקט 94 יחידות דיור מתוך כלל 227 הדירות הנבנות במסגרת הפרויקט. שני הפרויקטים, הן בשכונת סיגליות והן בשכונת רמות, נמצאים בשלבי בנייה מתקדמים.

לדברי מנהל השיווק של חברת 'ארזים', גל קסטל, "שיתוף הפעולה הייחודי בין חברת 'ארזים' ובין מועדוני הצרכנים נולד מתוך רצון אמיתי להעניק הזדמנות לקהלי היעד של הפרויקטים המדוברים בבירת הנגב. אני מברך על ההיענות הרבה שעברה את היעדים שהצבנו לעצמנו. המכירות נמשכות במסגרת 'מחיר למשתכן' וגם בתחום זה אנחנו רואים הצלחות רבות ומברכים על ההזדמנות להעניק לזוכים את ההזדמנות לדירה איכותית במיקום מנצח ובסטנדרט גבוה".