כך אמור להיראות הפרויקט החדש. הדמיה: ALLIN

מומחה ההום־סטיילינג, מושיק גלאמין, מגיע לבאר שבע. גלאמין יהיה מי שיעניק את הנגיעה העיצובית שלו לפרויקט החדש "באר־שבע טאצ'" שנבנה בימים אלה ביציאה הדרומית של באר שבע.

מדובר בפרויקט של כ־800 דירות בתמהיל מגוון של דירות בנות שלושה עד שישה חדרים, כאשר חלק מהדירות יימכרו במסלול של התוכנית "מחיר למשתכן". הפרויקט כולל גם אגם מלאכותי המשתרע על שטח של כ־90 דונם ופארק על שטח של כ־5,300 דונם. לאחרונה, אגב, יצא מכרז להפעלת סירות שישוטו באגם המלאכותי. בנוסף ייבנו בשכונה החדשה מרכזים מסחריים, שירותים עירוניים ומוסדות חינוך.

מאחר שהשכונה החדשה, שתיבנה בבנייה ירוקה, נכללת בהסכם הגג שחתמה עיריית באר שבע עם משרדי האוצר, הבינוי והשיכון, יוקמו במסגרת הפרויקט, בתוך 24 חודשים מתחילת העבודות, בתי ספר וגני ילדים, שיהיו מוכנים לקליטת התלמידים עוד בטרם יימסרו הדירות לדיירי השכונה. על פי ההסכם, אמורים הקבלנים למסור את הדירות לרוכשים בתוך 30 חודש ממועד העלייה על הקרקע.

מושיק גלאמין. יעניק את הטאצ' העיצובי. צילום: יובל חן

לצורך הקמת הפרויקט חברו יחדיו שלוש חברות בנייה: קבוצת 'שובל', שהיא בעלת ניסיון ומוניטין בתחומי הבנייה והיזמות, חברת 'סלעית נדל"ן', המתמחה בייזום, שיווק ואכלוס של מאות דירות ברחבי הארץ וקבוצת 'טובולסקי', חברת אחזקות המשקיעה בפרויקטים למגורים בנדל"ן.

"הבשורה היא שמשהו חדש קורה בבאר שבע", אומר שייקה נפחא מחברת 'סלעית', "שכונה חדשה שנבנית על פארק ענק. אין ספק שזו הולכת להיות שכונת הפאר של הדרום. עכשיו לרוכשים יש הזדמנות פז לקנות במחירי פריסייל ולקחת חלק בדבר הבא של באר שבע".