פרויקט 'אביסרור בנווה נוי'. "יש ביקוש". הדמיה: division3

58% מתושבי באר שבע מעדיפים להתגורר בבית צמוד קרקע עם גינה. כך עולה מנתוני סקר שהוזמן על ידי חברת הבנייה 'אביסרור משה ובניו'. על פי אותם נתונים, 27% מתושבי העיר מעדיפים להתגורר בפנטהאוז או מיני פנטהאוז, ורק 15% מעדיפים להתגורר בדירות גן.

למרות אותן העדפות של תושבי באר שבע לגבי מגוריהם, נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה מצביעים על כך שהעדפות לחוד ומציאות בשטח לחוד. על פי נתוני הלמ"ס, הוחל במהלך השנה החולפת בבנייתן של 202 יחידות דיור צמודי קרקע בלבד ברחבי באר שבע.

אחד מאותם פרויקטים של דירות צמודי קרקע בבירת הנגב הוא פרויקט 'אביסרור בנווה נוי' שבונה חברת 'אביסרור' בשכונת נווה נוי. הפרויקט כולל 36 קוטג'ים בני חמישה חדרים.

"פרויקט נווה נוי", מציין סמנכ"ל החברה, יורם אביסרור, "נבנה עם ראייה אשר מתבססת על 'החיים בחוץ', המתאימה לאורח החיים בדרום. כך לדוגמה, גודל הגינה הינו אידיאלי, היציאה לחצר נמצאת במיקום נוח, כמו גם גודל השטח המרוצף". לדברי אביסרור, הפרויקט רושם הצלחה רבה לאור הביקוש הגדול לצמודי קרקע בעיר.

"בנוסף", אומר אביסרור, "קיים ביקוש גדול להתגורר בשכונת נווה נוי, שהיא אחת השכונות הטובות והמבוקשות בעיר. הפרויקט מוקם בחלקה המזרחי של השכונה, המאופיינת בבנייה צמודת קרקע, מה שמשווה לה אווירה כפרית ונעימה. כמו כן, הפרויקט יוקם בסמוך למרכז קניות חדש, בסמוך ל'יס פלאנט' ובסמוך לקניון 'מול 7'.