מגדלי אביסרור ליד הגרנד קניון. צילום: דיאגו מיטלברג

חברת 'אביסרור משה ובניו' מציעה אלטרנטיבת דיור אולטימטיבית למצמצמי דיור מיישובים כמו עומר, מיתר, להבים ונאות לון במסגרת פרויקט היוקרה 'גרנד אביסרור'. מדובר בדירות קונספט בהתאמה אישית לצרכי הלקוח אשר עוצבו על ידי האדריכלית ומעצבת הפנים, אריאלה שניאור. בחברה מציינים כי ניתן להסב את הדירות בנות שישה החדרים לדירת ארבעה או חמישה חדרים במטרה להגדיל משמעותית את החדרים.

הגמישות התכנונית בדירות, מאפשרת ליהנות ממרחבים עצומים של בית פרטי הבנוי לגובה בשילוב נוף פתוח ומרפסות שמש בגדלים שונים. דיירי הפרויקט ייהנו בין היתר ממועדון כושר וספא, בית כנסת פרטי, גן ילדים, חדר דיירים, לובי כפול ומפואר, ועוד.

פרויקט היוקרה 'גרנד אביסרור', אשר ממוקם בשדרות טוביהו מול 'הגרנד קניון', הינו פרויקט ייחודי הכולל קומפלקס של ארבעה מגדלי יוקרה בני 30 קומות. סמנכ"ל השיווק יורם אביסרור מספר כי "כחברה ותיקה מצאנו צורך גובר לספק מענה יצירתי למצמצמי דיור, אשר בעת עזיבת ילדיהם את הקן, מעוניינים להתגורר בדירות יוקרה המעניקות אפשרויות אירוח מבלי להתפשר על תחושת המרחב, אליה הם התרגלו במרוצת השנים. קהל זה מהווה אחוז לא מבוטל מלקוחותינו ולכן, הגינו את דירות הקונספט, המאפשרות שליטה על מספר החדרים, הכפלת גודלו של חדר השינה, הרחבת החלל המרכזי או המטבח, עוד לפני קבלת המפתח לדירה".