ג'ון אוגו. מבוקש. צילום: הרצל יוסף

ביום שלישי הבא ייפתח חלון העברות ואחת הסוגיות המעניינות של הפועל באר שבע נוגעת לג'ון אוגו. משבוע הבא יוכל הקשר הניגרי לנהל מו"מ עם כל קבוצה שיחפוץ לקראת העונה הבאה כיוון שהוא מסיים את חוזהו אצל האלופה. למרות זאת, ייתכן שאוגו יעזוב את האלופה כבר בחלון העברות הנוכחי.

ל"ידיעות הנגב" נודע לראשונה ששני מועדונים מטורקיה מגששים אצל נציגיו של הקשר הניגרי ומעוניינים לצרף אותו כשאם תהיה פניה רשמית מצד אחת הקבוצות בבאר שבע לא יעמדו בדרכו. הסיבה היא שבקיץ הקשר יהפוך להיות שחקן חופשי ואם לא יסכים להאריך את חוזהו, בינואר זו ההזדמנות האחרונה להרוויח עליו דמי העברה.

גם מכבי תל אביב עשויה להיכנס לתמונה ולפנות לאוגו אם הוא יראה נכונות להגיע לצהובים ולא לעבור לטורקיה. גורמים בקבוצה סיפרו שהם עוקבים אחר מספר שחקנים זרים בתפקיד של אוגו ואם הוא אכן יעזוב תתבצע פניה רשמית לאחד מהם.

במקביל, קווין טאפוקו צפוי להיות הרכש הראשון של הקבוצה לאחר שהמו"מ בינו לבית"ר ירושלים פוצץ והאלופה צפויה לשלם להפועל חדרה כחצי מיליון יורו תמורתו.

הקשר הסלובקי אריק סאבו זומן הערב (חמישי) לבירור במשרדו של מנכ"ל הקבוצה אסי רחמים על ההרחקה שלו במשחק נגד אשדוד שם הוסבר לו כי המועדון רואה את המקרה בחומרה. סאבו שיעמוד לדין בהתאחדות לכדורגל ובכל מקרה יחמיץ את המשחק הקרוב נגד בני יהודה ייספוג קנס כספי על התנהגותו.