אחרי שהחליט לעזוב את הפועל באר שבע/ בני שמעון ביום חמישי האחרון, כפי שפורסם לראשונה במיינט באר שבע, פרסם היום (שבת) הקפטן לשעבר אוהד כהן שחתם עד סוף העונה הנוכחית בהוד השרון מהליגה הלאומית פוסט בפייסבוק שמסביר את החלטתו.

אוהד כהן. שוב לא שותף. צילום: הרצל יוסף

"אתחיל קודם כל ואומר תודה לכולם על התמיכה, ההערכה והמילים החמות. זה ממש לא מובן מאליו", פתח כהן את דבריו, "חשוב לי להגיד כמה דברים מהלב כדי שאנשים יבינו את ההחלטה שלי לקום ולעזוב את המועדון שהייתי חלק בלתי נפרד מהבנייה שלו".

"אז אתחיל ואומר שאחד הדברים החשובים והעיקריים בחיי הפרטיים שלי זה להיות מאושר, ליהנות ממה שאני עושה ולהנות מהדרך- קשה ככל שתהיה, למצוא את המקומות והרגעים שעושים טוב, להיתפס עליהם ולהמשיך הלאה", המשיך הקפטן, "כמובן שבמהלך ארבע וחצי העונות האחרונות בהפועל ב"ש לא תמיד הכל היה טוב וחלק אבל תמיד הייתה תחושה שזה בר התמודדות, ושנמשיך לחייך, להנות, והדברים יסתדרו כבר בהמשך וזה בדיוק מה שקרה".

שחקני הפועל באר שבע/ בני שמעון. אוהד כהן נפרד. צילום: הרצל יוסף

ההחלטה שלי לקום ולעזוב הייתה החלטה מאוד לא פשוטה בשבילי", סיפר כהן על ההחלטה, "זה הבית שלי, המועדון שלי, הקבוצה שלי. עברתי ימים מאוד לא פשוטים ומאוד אמוציונלים וכשהגעתי למצב שהרגשתי שאין עוד מה לנסות, שאין אור בקצה המנהרה (לפחות לא מבחינתי) החלטתי לסיים את דרכי במועדון ולהמשיך הלאה בקריירה המקצועיתְ שלי. אציין ואומר שהעזיבה היא לא רק בגלל שלא קיבלתי דקות משחק. יכול להיות שמבחינת יכולות ליגת העל גדולה עליי, אבל אני מאוד מאמין שהלב, הרצון והקשר הישיר עם אוהדי הקבוצה היו יכולים לכסות על זה בשביל כמה דקות בודדות במשחק, ואני בטוח שזה היה נותן רוח גבית לקבוצה ואנרגיות לקהל אבל גם ההזדמנות הזו לא ניתנה לי".

"דבר אחרון, שחשוב לי מאוד לציין לגבי המשחק האחרון נגד אשדוד - לי, כמו לכם, לא ברור למה לא שותפתי. חשוב לי להדגיש שבשום שלב של העונה הנוכחית לא עשיתי דבר שיפגע בקבוצה או במאמן אלא בדיוק ההפך - הבאתי את הכי מקצועי וטוב שלי בידיעה שאני לא אקבל דקות משחק. רוצה להגיד תודה רבה לאשתי שהתמודדה איתי בימים מאוד לא פשוטים. הצורה שאת מתמודדת יחד איתי, מעודדת ומרימה את מצב רוחי בימים כאלה, זה לא מובן מאליו. אסיים ואומר תודה שוב לכל אותם אנשים שהיו שם לתמוך, לעודד ולהבין. ועכשיו, עם הפנים קדימה, נתראה במגרשים", סיכם.