מיכאל אוחנה (מימין) ורועי קהת. צילומים: הרצל יוסף, גיל נחושתן

עונת 2018/19 הסתיימה וזה בדיוק הזמן לתקופת העברות. הפועל באר שבע שסיימה עונה מאוד מאכזבת במקום השלישי אבל עם הכרטיס לאירופה תצטרך לבצע שינויים רבים כדי להוות גורם בצמרת הגבוהה בעונה הבאה.

הקבוצה, שסיכמה עקרונית עם החלוץ הספרדי חוזה אנחל קרייו מקבוצת קורדובה שירדה לליגה השלישית, רוצים לצרף את רועי קהת ממכבי חיפה. המאמן ברק בכר שמכיר ומעריך אותו היטב מהתקופה המשותפת בקריית שמונה, מעוניין לצרף אותו לבאר שבע.

במועדון שוקלים לבצע טרייד במסגרתו יעבור קהת לבאר שבע תמורת מיכאל אוחנה שיעשה את הדרך ההפוכה. חשוב לציין כי החוזה של קהת עלול להוות מכשול לקבוצה של ברק בכר, כיוון שהוא מרוויח כ-400 אלף דולר לעונה.

אתמול עזבו שלושה אנשים מהצוות המקצועי של ברק בכר: המאמן המנטאלי איתן עזריה, המאמן הפיזיולוגי לוקאש בורטניק ועוזר המאמן עמיר נוסבאום, שמונה למאמן הראשי של הפועל פתח תקווה מהליגה הלאומית.

בינתיים, נקבעו יריבות האימון של הקבוצה במחנה האימון בפולין שאליו תצא באר שבע ב-24.06 ותחזור ארצה ב-04.07. בתאריך 26.06 בשעה 17:00 תשחק באר שבע מול מחזיקת הגביע הפולני, לכיה גדנסק, ב-29.06 ב-18:00 מול אולימפיאקוס וב-03.07 ב-17:00 מול פוגון שצ'צ'ין.