מאמן קבוצת הנוער של הפועל ״תדיראן״ באר שבע איציק עובדיה פנה הערב (רביעי) בבקשה לשחררו מתפקידו כמאמן קבוצת הנוער של המועדון, על מנת שימונה למאמן הקבוצה הבוגרת של הפועל מרמורק.

איציק עובדיה. יאמן את הקבוצה הבוגרת של הפועל מרמורק. צילום: הרצל יוסף

הבעלים אלונה ברקת נענתה לבקשתו של עובדיה, כפי שעשתה בעבר עם בקשותיהם של ניסו אביטן ושרון מימר כשרצו להתקדם למשרת מאמן ראשי של קבוצה בוגרת: "איציק, מאחלים לך הצלחה גדולה בדרכך החדשה, תודה על התקופה שלנו יחד!"

״אני שמח שהייתי חלק ממועדון ששם לנגד עיניו לא רק את הצד המקצועי אלא גם את הצד הערכי", אמר עובדיה, שהיה בעבר עוזר מאמן במכבי תל אביב ואימן גם באשדוד, ברעננה, במרמורק ובהפועל רמת גן, "אני מודה לאלונה ברקת, אסי רחמים ושרון אביטן על ההזדמנות לעבוד במועדון כזה, אני בטוח שנתראה עוד בעתיד״.

איציק עובדיה מסכם שנה: "קשה לשחקן צעיר להשתלב בבוגרים של האלופה"

בראיון שקיימנו עם עובדיה בחודש יוני האחרון הוא שיתף וסיפר על האתגרים בקבוצת הנוער: "זו עבודה סזיפית וזה לא יכול לגעת בי במקום של חשש או פחד. אני יודע בדיוק לאן אני רוצה להוביל את הקבוצה שלי. הקבוצות שלי דומות באופי ההתנהלות לבוגרים. בצורת ההגשה של החומר ובניתוח וידאו. אני מתייחס לשחקנים הצעירים כמו לבוגרים ב'".

"אני רואה נקודות אור רבות בעבודה שעשינו השנה, ומשם אני שואב סיפוק. לדעת שהשחקנים שלך עשו משחק טוב והראו יכולת טובה, גורמת לך לחייך בדרך הביתה. לראות אותם מתבגרים מבחינת הבנת משחק ולקבל פידבקים טובים מברק והצוות שלו, זה משהו מאוד משמעותי. כשאתה מאמן בנוער, אתה פחות נחשף לקהל הרחב, אתה בעיקר נהנה מהעבודה עצמה. הרגשתי וראיתי את ההתפתחות של הקבוצה ממשחק למשחק".