הפועל באר שבע קיימה הערב (ראשון) את טקס הרמת הכוסית המסורתי שהתקיים ב'גני בראשית' בהשתתפות הבעלים, אלונה ברקת, עובדי המועדון, השחקנים, ראש עיריית באר שבע, רוביק דנילוביץ' והספונסרים של הקבוצה.

שחקני הפועל באר שבע. צילום: הרצל יוסף

"אני מאוד שמח לראות את מאור מליקסון פה ומאחל לו רק בריאות", פתח דנילוביץ' את דבריו, "כדורגל זה דבק שמחבר עיר שלמה. זה תרבות, חינוך וספורט". 

דנילוביץ' הוסיף: "אנחנו מאמינים בכם ומאחלים לכם שתהיה עונה פוריה, טובה ומוצלחת. צריכים לזכור שאתם קבוצה אחת ולבד אי אפשר לעשות את זה. אני מאחל לכם שנה טובה, של אושר ושמחה".

רוביק דנילוביץ'. הגיע לאחל שנה טובה. צילום: באדיבות הפועל 'תדיראן' באר שבע

הבעלים, אלונה ברקת: "תחילתה של שנה היא הזדמנות להביט בעבר ועל דרכנו, על הערכים שלנו. זו הזדמנות לעצור לרגע לפני שמתחילה שנה חדשה. מאי עמידה ביעדים אפשר רק להמריא ולהפיק לקחים. בנינו קבוצה חדשה עם שחקנים חדשים אבל בעיקר נפלה לנו הבנה שטעינו בדרך. חשוב לנו לחזור לדרכינו בה אנו לא מוותרים, אנחנו ממשיכים לנסות ולהמשיך קדימה". 

"בכל דרך יש עליות ומורדות. אנחנו עם האוהדים שלנו ממשיכים ללכת בדרך שלנו ומבטיחה שתמיד נמשיך לנסות. שנה טובה לכולם עם המון הצלחות והגשמת חלומות", סיכמה ברקת.

אלונה ברקת (משמאל) בהרמת הכוסית. דיברה על העונה החולפת. צילום: הרצל יוסף

לפני הטקס התקיימה מסיבת עיתונאים בהשתתפות המאמן ברק בכר שחגג אתמול יום הולדת 40. "יצאתי בהרגשה לא טובה מהמשחק באשדוד", אמר המאמן, "ספגנו שני שערים ויכולנו גם לספוג יותר אבל עבדנו על זה השבוע".

"כרגע זה הסגל שיש ואנחנו נפיק את המקסימום ממה שיש לנו", הוסיף המאמן, "דווקא נגד אשדוד הראינו דברים יפים מאוד בחלק הקדמי והתפקיד שלי זה שלא נהיה פגיעים מאחור".

מחר (20:15) תארח הקבוצה את הפועל תל אביב של האקס, מאור בוזגלו: "אני מאוד אוהב אותו, הוא שחקן נהדר. הוא ירצה להוכיח ואנחנו נרצה לנצח", אמר בכר.