עם ניצחון ותיקו בשני המשחקים הראשונים ולפני המשחק ביום ראשון (20:15) מול מ.ס. אשדוד, התארח מנכ"ל הפועל באר שבע, אסי רחמים, בתוכנית הספורט "חדר הלב"שה" של מיינט באר שבע ו-וסרמיליה.

"ראיתי התרסקויות גדולות יותר ממקום שלישי והגעה לאירופה אחרי שלוש אליפויות רצופות אבל היתה שנה פחות טובה", התייחס רחמים לעונה הקודמת של הקבוצה, "התלכיד בעונה שעברה יצר תחושה לא טובה ולא מה שהורגלנו שזה קבוצה עוצמתית".   

אסי רחמים (מימין) עם אלונה ברקת. "צריכים להיות מדויקים ברכש". צילום: הרצל יוסף

מנכ"ל הקבוצה סיכם את ההופעות באירופה: "הקמפיין האירופי היה בסדר גמור ואת הליגה פתחנו בצורה טובה עם תיקו בטדי מול יריבה קשה והניצחון על חדרה המשיך את הקו שמאפיין את הקבוצה השנה עם המון שאפתנות ורצון שמאפיין את השחקנים".

"בימים אלה ננסה להתחזק ולהשלים את הסגל כדי להתמודד על כל התארים", התייחס רחמים לחיזוק הצפוי, "זה לפעמים לוקח זמן ואם נצליח לצרף שני שחקנים טובים ואיכותיים זו תהיה קבוצה טובה מאוד. אנחנו צריכים לחזור להיות יותר מדויקים".

צפו בראיון עם אסי רחמים:

"לצד הצלחות שהביאו שלוש אליפויות גם נחלנו כישלונות", התייחס רחמים לחוסר ההצלחה ברכש, "ואנחנו מנסים לעשות את הדברים בצורה יותר מדויקת וטובה כי לכל טעות כזאת יש גם משמעות מקצועית, כלכלית ותדמיתית".

"קני סייף הוצע אבל הוא לא יצטרף", אמר המנכ"ל על שחקנים שהיו מועמדים לקבוצה, "הייתה התעניינות בקייס גאנם אבל ברגע שהבנו מה שרעננה דורשת עבורו העדפנו לוותר. מדובר על סכומים גדולים וזה לא רלוונטי לשום קבוצה בארץ"

על השחרור של קריו: "הצוות המקצועי חשב שהוא יוכל להיות שחקן שיעשה פריצה מבחינת מספרים פה. יכול להיות ששילוב גם של חוסר סבלנות שלנו אבל הקבוצה לא רוצה לקבל החלטות יותר מדי ולא היה טעם למשוך את זה וכשראינו שזה לא הולך לכיוונים טובים העדפנו לשדרג את עצמנו".

חוסה אנחל קריו. רחמים: "יכול להיות שהיה שילוב של חוסר סבלנות". צילום: עוז מועלם

"ג'ון אוגו תרם רבות ואחד המשמעותיים ביותר בשנים האחרונות אבל תם הפרק שלו", התייחס המנכ"ל לקשר הניגרי, "בחיים יש תחושת מיצוי והפקנו את המיטב מהקשר הזה. בינואר רצינו לשדרג אותו והוא אמר 'לא תודה' ובסוף העונה החלטנו שזהו".

במקביל, הקשר הפורטוגלי, ז'וסוואה פסקארה סיכם את תנאיו במועדון וינחת ביום ראשון לבדיקות רפואיות לפני חתימה. השחקן בן ה-29 שיחק בעונה האחרונה באקהיסרפור הטורקית ולפני כן בפורטו, ספורטינג בראגה וגלטסראיי.