עונת הכדוריד יצאה היום לדרך עם שני הפסדים לשתי הנציגות של הנגב. מ.כ. באר שבע אירחה את עירוני רחובות לעיני כ-250 אוהדים במגרשה הביתי ופתחה את המשחק בצורה רעה מאוד כשנקלעה לפיגור של 6:1 אחרי עשר דקות ו-11:5 כעבור 20 דקות בזכות יכולת מצוינת של דוראל בן סעדון האורח.

ולדימיר דמיטרייביץ'. באר שבע פתחה רע את המשחק. צילום: הרצל יוסף

הקפטן מילוש בויאשיץ' וסטפן צ'יריץ' החזירו את המארחת לעניינים עם ארבעה שערים רצופים שצימקו את הפיגור של באר שבע לשני שערים בלבד. עד לסיום המחצית הראשונה שמרו דיאן פרליצה ובן סעדון האורחים על הפער והורידו את רחובות להפסקה ביתרון 11:13. 

רחובות פתחה את המחצית השנייה בצורה שפתחה את המשחק ועלתה שוב ליתרון של ארבעה שערים אבל אז הגיעה התפנית. דיאן פרליצה הורחק אחרי עבירה קשה על סטפן צ'יריץ' ובאר שבע החלה לנגוס את הפער עד שטל פאר השווה ל-16:16.

צפו במשחק מתוך עמוד הפייסבוק של מיינט באר שבע:

כשנראה היה שהמומנטום עבר לצד של המארחת שעלתה ליתרון של 18:19 אחרי עוד שער של טל פאר שכבש חמישה, בן סעדון וטל אהרונוביץ' שמרו את האורחת בתמונה וניצלו חוסר ריכוז של טל פאר וסטפן צ'יריץ' שהחטיאו זריקות קריטיות. 

מילוש בויאשיץ' נפצע בידו במהלך המחצית השנייה ולא חזר לדקות האחרונות. במצב של 23:24 כבש טל אהרונוביץ' שער מכריע עמוק בתוך הדקה האחרונה של המשחק והבטיח את הניצחון למרות שער של יובל שמש שלא שינה דבר. באר שבע מפסידה 25:24. 

מילוש בויאשיץ' (באמצע). נפצע בידו וייבדק. צילום: הרצל יוסף

בויאשיץ' פונה לבדיקה ובקבוצה מקווים שהפציעה לא חמורה כדי שהקפטן יהיה כשיר למפגש ביום שישי הבא מול קריית אונו. כבשו לבאר שבע: מילוש בויאשיץ', סטפן צ'יריץ' וטל פאר 5 שערים כ"א, מידד קרויטורו 3, ולדימיר דמיטרייביץ' ויובל שמש 2 כ"א. 

טל פאר (משמאל) מול מושיקו אלימלך. משחק מצוין לשחקן באר שבע. צילום: הרצל יוסף

מכבי דימונה פתחה את הופעותיה בליגת העל עם הפסד 28:19 להפועל ראשון לציון. המשחק היה חד צדדי, ולמעשה הוכרע במחצית הראשונה עם שערים של דושקו צ'ליצ'ה והצלות של פדז'ה דיאנוביץ' המצוין.

יותם טל (באמצע) מול דראגוביץ' ומיטרוביץ'. דימונה פתחה בהפסד. צילום: גבי אלאלוף

כבשו לדימונה: לוקה דרגוביץ', רז בן דוד, ובויאן מיטרוביץ' 5 כ"א ורואי סולומון 3, כאשר גם ירדן לחמן הציג יכולת טובה. ביום שישי הבא תארח מכבי דימונה את מכבי ראשון לציון לעוד משחק ליגה מאוד קשה.