אחרי חמישה הפסדי ליגה רצופים, חיפשה היום (שישי) מ.כ. באר שבע ניצחון ראשון העונה כשאירחה את מ.כ. חולון. הקבוצה המקומית התחזקה השבוע במקשר הסרבי סטפן צ'יריץ', קיבלה את השחרור הבינלאומי שלו והוא כבר הספיק לערוך הופעת בכורה.

צח מלול. משחק טוב שלו במחצית הראשונה. צילום: הרצל יוסף

אחרי פתיחה שקולה, השתלטה באר שבע על המשחק וברחה ל-5:10. לוקה דאצ'ביץ' עם שני שערים בפתיחה ומילוש בויאשיץ' הובילו את ההתקפה של המארחת וגל הרשקוביץ' הנהדר נעל את השער. סטפן צ'יריץ' שנמנה בעבר על סגל נבחרת סרביה כבש שער אחד במחצית אבל שינה לחלוטין את המשחק של קבוצתו שהפך לזורם יותר והמחצית הראשונה הסתיימה ביתרון של חמישה שערים לבאר שבע, 8:13. 

לוקה דאצ'ביץ'. פתח את המשחק בשני שערים. צילום: הרצל יוסף

המחצית השנייה החלה עם שני שערים של חולון אבל פנדל מדויק של בויאשיץ' ושער נהדר של דאצ'ביץ' שמרו את היתרון של המקומיים כשצח מלול העלה את היתרון לשישה שערים, 12:18. הרשקוביץ' עצר פנדל ושמר על התוצאה. 

שני פנדלים מוחמצים החזירו את חולון למשחק כשהיא צמצמה ל-17:18, אבל סטפן צ'יריץ' עם שער נהדר החזיר את יתרון שני השערים. סטפן צ'יריץ ומילוש בויאשיץ' התעלו על עצמם ושמרו על הפער והסרבי החדש בשני שערים נהדרים העלה את באר שבע ל-20:23. 

הגנה מצוינת של באר שבע ומשחק נהדר של גל הרשקוביץ' לא נתנו לחולון להתקרב יותר. פנדל של מילוש בויאשיץ' ושער של יובל שמש הבטיחו לבאר שבע ניצחון ראשון העונה, 24:26 בסיום. 

כבשו לבאר שבע: מילוש בויאשיץ' 8 שערים, לוקה דאצ'ביץ' וסטפן צ'יריץ' 4 כ"א, צח מלול ורועי עמרם 3 כ"א, יובל שמש וטל פאר 2 כ"א. 

העולה החדשה נשארת במקום האחרון בטבלה עם שתי נקודות, אך מרוחקת נקודה אחת בלבד מחולון שנמצאת מקום אחד מעליה.