אחרי שני הפסדים רצופים למכבי ראשון לציון ולמכבי קריית מוצקין, ניסתה הערב (חמישי) מ.כ. באר שבע לחזור לעצמה במשחק חוץ מול עירוני רחובות. הקבוצה של אבנר דרורי קיוותה לחזור לנצח על מנת לשמור על סיכוי טוב לסיים את העונה בפלייאוף העליון.

שחקני מ.כ. באר שבע. הובילו לאורך כל המשחק. צילום: באדיבות מ.כ. באר שבע

פתיחת המשחק היתה טובה מצד הקבוצה האורחת וכבר אחרי שמונה דקות זה היה 1:3 לבאר שבע כשגל הרשוקביץ רשם שלוש עצירות בהתחלה. חניכיו של דרורי שמרו על ההובלה, אבל המארחת נשארה בתמונה ואחרי 19 דקות זה היה 6:7 לבאר שבע.

המשחק נשאר צמוד על למחצית שהסתיימה ביתרון 12:13 לטובת הקבוצה האורחת. גל הרשקוביץ המשיך לנעול את השער, מילוש בויאשיץ' וסטפן צ'יריץ' חזרו לעצמם ובאר שבע נשארה בתמונה והמשיכה להוביל אחרי 44 דקות, 17:18.

צח מלול. הגנה טובה של באר שבע הביאה את הניצחון. צילום: באדיבות מ.כ. באר שבע

משחק ההגנה של הקבוצה האורחת המשיך להיות מצוין והקבוצה של אבנר דרורי הפגינה מחויבות כשארבע דקות לסיום התוצאה היתה, 21:23 לאורחת. רחובות עוד הצליחה לצמק, אבל ההגנה של באר שבע לא אפשרה לה להשוות. בסיום: 22:23 לאורחת שמשיגה ניצחון חוץ חשוב מאוד.

כבשו לבאר שבע: מילוש בויאשיץ' 8 שערים, סטפן צ'יריץ', צח מלול, אביב לייפר ורועי עמרם 3 שערים כ"א, לוקה דאצ'ביץ' 2 שערים, טל פאר שער אחד. גל הרשקוביץ סיים עם 9 עצירות. . 

ביום שישי הבא תארח מ.כ. באר שבע שנשארת במקום התשיעי את סגנית המוליכה, הפועל אשדוד ותנסה להשיג ניצחון נוסף ולהתברג שוב בשמינייה הראשונה.