אחרי ההפסד ביום ראשון האחרון לבני יהודה, ניסתה הערב (שבת) הפועל באר שבע לחזור למסלול הניצחונות כשאירחה את מכבי חיפה המתאוששת. 

גיא חיימוב מקבל מגן הוקרה. היה שותף לשתי אליפויות. צילום: הרצל יוסף

המאמן ברק בכר שנאלץ להסתדר ללא אריק סאבו המורחק ובן ביטון המוצהב החליט לבצע מהפכה בהרכב. תומר יוספי הצעיר בן ה-19 עלה להופעת בכורה בהרכב יחד עם חנן ממן במקום מאור מליקסון שנשאר על הספסל כמו גם דיא סבע שמחזיק בהצעות מסין ועליהם פורסם לראשונה במיינט באר שבע

לפני המשחק קיבל גיא חיימוב מגן הוקרה על תורמתו לקבוצה בשנתיים האחרונות. האלופה הפגינה רוח לחימה במחצית הראשונה ומרואן קבהא שכבש מול בני יהודה, הגיע לשני מצבים נהדרים מול גיא חיימוב, אך החטיא את שניהם.

תומר יוספי. הופעת בכורה לכישרון הצעיר. צילום: הרצל יוסף

מנגד, הקבוצה של מרקו בלבול שעדיין לא איבד נקודות מאז שמונה לתפקיד יזמה ועופרי ארד היה קרוב לכבוש אבל אריאל הרוש מנע שער עם הרגל והשאיר את התוצאה מאופסת בסיום המחצית הראשונה.

בפתיחת המחצית השנייה נשארה באר שבע ב-10 שחקנים אחרי שלואי טאהא הורחק בצהוב שני ויחמיץ את משחק שמינית גמר הגביע ביום שלישי מול מכבי נתניה. 

דור אלו (משמאל) מול רז מאיר. הופעת בכורה העונה למגן. צילום: הרצל יוסף

בדקה ה-72 הלחץ של מכבי חיפה נשא פרי. נטע לביא בעט כדור חזק שפגע באחד השחקנים של באר שבע, הטעה את הרוש ונכנס. 0:1 לאורחת. 

בדקה ה-83 כניסה של ג'ון אוגו גרמה להחלפת דחיפות בין השחקנים של שתי הקבוצות כשהשופט רועי ריינשרייבר הרחיק גם את ברק בכר. 

דיא סבע החמיץ גם הוא בתוספת הזמן. בדקה ה-94 חיפה נעצה את המסמר השני בארון של האלופה עם שער של שלומי אזולאי שכבש מקרוב אחרי שהכדור הראשון ננעץ במשקוף של הרוש.

שחקני הפועל באר שבע מאוכזים. ירדו למקום השביעי. צילום: הרצל יוסף

ברק בכר אמר בסיום: "היה משחק טוב היום עד ההרחקה והגענו למצבים. עמדנו טוב אבל ספגנו שערים. מעולם לא דיברתי על שופט. אנחנו נמשיך לעבוד ונחזק את הדברים הטובים ויש עוד שלושה ימים משחק מאוד חשוב ונעשה את השינויים הנדרשים כדי לעבור שלב". 

לשאלה אם הוא מתכוון להתפטר ענה בקצרה: "לא".  

ביום שלישי הקרוב תתארח הפועל באר שבע בנתניה למשחק שמינית גמר הגביע מול מכבי נתניה ותנסה להציל את העונה דרך המפעל הזה.