עם שני משחקים ללא ניצחון ואחרי ההפסד הביתי למכבי חיפה, הפועל באר שבע אירחה הערב (ראשון) את מכבי נתניה בקרב על מקום באירופה. 

חנן ממן עם השופט רועי ריינשרייבר. המארחת נותרה בעשרה שחקנים. צילום: הרצל יוסף

נייג'ל האסלביינק שקיבל אישור לטוס ללווית סבתו לא היה בסגל כמו גם אריק סאבו המורחק. חאתם עבד אלחמיד וקווין טאפוקו חזרו להרכב של ברק בכר יחד עם מאור מליקסון.

הפתיחה היתה רעה מאוד. דור אלו ספג כרטיס אדום כבר אחרי שתי דקות לאחר פגיעה ישירה בגבי קניקובסקי וזה שינה את המומנטום. 

שחקני הפועל באר שבע מאוכזבים. רוצים לחזור לנצח. צילום: הרצל יוסף

בדקה ה-29 היתרון המספרי של נתניה וגם הפציעה של ניב זריהן שסבל ממתיחה בשריר הירך האחורי והוחלף באו לידי ביטוי בלוח התוצאות. גיא מלמד קיבל כדור נהדר מקניקובסקי וכבש מול לויטה. 0:1 לאורחת וזו היתה גם תוצאת המחצית.

המחצית השנייה נפתחה טוב יותר מבחינת המארחת כשפריצה נהדרת של חאתם עבד אלחמיד בדקה ה-47 השאירה את חנן ממן לבד מול דני עמוס אבל הקשר לא הצליח להשתלט על הכדור. 

אורן ביטון. קבוצתו נקלעה לפיגור כפול. צילום: הרצל יוסף

שתי דקות מאוחר יותר וההגנה של באר שבע שוב נתפסה "עם המכנסיים למטה". שיר צדק ולואי טאהא בחרו לגלוש במקום להיאבק על הכדור ויאחמיר היקה האלבני השאיר את מוטי ברשצקי המחליף לבד מול לויטה כדי לקבוע 0:2 לאורחת. 

בדקה ה-67 בן שהר היה קרוב לצמק אבל הנגיחה שלו אחרי הגבהה של מאור מליקסון פגשה את הקורה. עשר דקות מאוחר יותר פאטוס באצ'יראי היה קרוב להשפיל את המארחת אבל הכדור שלו פגע בקורה. 

בעקבות ההפסד איבדה הפועל באר שבע גם את המקום השלישי וירדה לרביעי, ארבעה מחזורים לסיום העונה. למרות ההפסד, האוהדים האדומים נשארו דקות ארוכות לעודד את השחקנים.

ביום שני הבא (5.5, 21:00) תצא הקבוצה של ברק בכר למשחק חוץ באצטדיון סמי עופר מול מכבי חיפה.