הפועל באר שבע/ בני שמעון קיוותה להמשיך במומנטום של הניצחון על בני הרצליה לפני שבועיים ולמרות שהמשחק נגד מכבי ראשון לציון נדחה בגלל המצב הביטחוני הגיעה הערב (ראשון) עם הרבה ביטחון אבל הובסה בנס ציונה. 

טראוויס ווריק. לא פגע במחצית הראשונה. צילום: לירון מולדובן, מנהלת הליגה בכדורסל

הסנטר החדש רוברט רות'בארט ערך הופעת בכורה בקבוצה ונכנס בשלהי הרבע הראשון. טיילור ברון וסמאג' כריסטון הובילו את האורחת ליתרון 4:11 אבל מופע קליעות מטורף של כריס דאו שצלף שלשה עם הבאזר הורידה את המארחת ביתרון, 24:28 בסיום הרבע הראשון. 

המגמה נמשכה ברבע השני. טראוויס ווריק במשחק חלש וג'אקים דונלדסון המשיכו להחטיא ונס ציונה בהובלת דאו וגולן גוט ברחה ל-29:42, ארבע דקות למחצית. רות'בארט עם סל ועבירה הצליח לצמצם אבל גארי בראון רמירז הוריד את נס ציונה למחצית ביתרון 13 נקודות, 38:51. 

טיילור ברון. באר שבע/ בני שמעון נעלמה ברבע השני. צילום: יגאל ברמן

המגמה נמשכה ברבע השלישי. ערב הקליעות המטורף של נס ציונה נמשך ואף אחד לא יכול היה לעצור את דאו, גוט ובראון רמירז ולמרות חמש נקודות רצופות של רות'בארט, נס ציונה סיימה את הרבע ביתרון של 24 נקודות, 57:81. 

הרבע הרביעי היה גארבג' טיים אחד גדול ובאר שבע/ בני שמעון שעד המשחק הזה לא ספגה יותר מ-76 נקודות במשחק ספגה הפעם 105 והפסידה, 105:84.

קלעים בולטים לבאר שבע/בני שמעון: סמאג' כריסטון 18, טיילור ברון 15, ג'ורדן סווינג 13, רוברט רות'בארט 13.

בשבת (21:00) תנסה הקבוצה של רמי הדר להתאושש במשחק ביתי מול הפועל ירושלים.