מכבי דימונה חוגגת. תשחק בליגת העל. צילום: הדר ואן קולא, איגוד הכדוריד

אחרי הפוסט בפייסבוק של יו"ר מכבי דימונה אלי סיגרון ששקל לסגור את המועדון בעקבות התמיכה המועטה מצד העירייה המקומית, נמצא פתרון בתמיכת מכבי ישראל שיאפשר את הופעתה ההיסטורית של קבוצת הכדוריד בליגת העל.

מכבי דימונה התקשתה בגיוס תקציב ודרשה את הגדלת התמיכה העירונית תוך כדי דין ודברים בין היו"ר סיגרון לראש העירייה בני ביטון שפורסמו בסוף השבוע ב"ידיעות הנגב", אך כעת היא פרסמה הודעה רשמית שבה נכתב: "קבוצת הבוגרים תשחק בליגת העל בעונת 2019-20. אנו מודים למנכ"ל מכבי ישראל נאור גלילי, על הסיוע והליווי שלו ביחד עם הנהלת מכבי ישראל למען הצלחת הקבוצה".

עוד נכתב בהודעה הרשמית של המועדון: "כידוע העלויות לתפעול קבוצת בוגרים הינן גבוהות מאוד, לאור זאת החלטנו: לפעול לגיוס חסויות מספונסרים וחברות, לגייס תקציב דרך פרויקט גיוס המונים, לחלק בבתי עסק בדימונה קופות התרמה לגיוס תרומות. אנו רואים חשיבות רבה בייצוג העיר דימונה וענף הכדוריד בליגת העל, זוהי זכות גדולה להיות חלק ממועדון 12 הקבוצות הבכירות במדינה. תודה לכל האנשים שמאמינים ותמכים בקבוצה ובמועדון מכבי דימונה בכדוריד".

בדימונה ציינו השבוע את הזכייה של קבוצת הנערים של המועדון באליפות המדינה, ורואים בשחקנים הצעירים המוכשרים כבסיס שיוביל בשנים הבאות את קבוצת הבוגרים.