אחרי ההפסד ביום שני האחרון להפועל ראשון לציון, מ.כ. באר שבע רצתה להתאושש במשחק ביתי היום (שישי) מול הפועל קריית אונו. שתי הקבוצות היו צמודות זו לזו בטבלה עם שש נקודות והמנצחת יכולה לחלום על השתלבות בפלייאוף.

סטפן צ'יריץ'. שמר את הקבוצה במשחק. צילום: הרצל יוסף

פתיחת המשחק הייתה שייכת לקריית אונו שהובילה מהפתיחה. הזר הסרבי שלה, מרקו פאנדזיץ' היה נהדר והקבוצה מהשרון כבר פתחה פער של שלושה שערים, 6:9.

צח מלול. נמצא בכושר מצוין. צילום: הרצל יוסף

בשלב זה התעוררו צח מלול וסטפן צ'יריץ' והתחילו לצמק את הפער עד ליתרון ראשון, 12:13 שתי דקות למחצית. מילוש בויאשיץ' שסבל במהלך השבוע מכאבי גב כבש את שער הבכורה שלו בזריקה האחרונה של המחצית כדי לעלות את הקבוצה של אבנר דרורי ליתרון, 14:15 בסיום החצי הראשון של המשחק. 

טל פאר. באר שבע בתקופה נהדרת. צילום: הרצל יוסף

במחצית השנייה שוב פאנדזיץ' השאיר את האורחת במשחק יחד עם השוער טולי ליבגוט בן ה-48 ששמר על השער, אבל מהלכים גדולים של מילוש בויאשיץ' שהתעורר עם חמישה שערים נוספים, צח מלול שהיה בכל מקום על המגרש וסטפן צ'יריץ' העלו את המארחת ליתרון 19:21. 

רוני טסלר (משמאל) ביציע. הקבוצה שלו חולמת על פלייאוף. צילום: הרצל יוסף

גל הרשקוביץ' בשתי עצירות גדולות ועוד שני שערים של צח מלול העלו את באר שבע ליתרון, 21:25 שש דקות לסיום. סטפן צ'יריץ' בשער נוסף החזיר את יתרון ארבע השערים למארחת. הרשקוביץ' שלח את לייפר ליתרון של 23:28 ובדקה האחרונה גם עוז פגליארי הצטרף לחגיגה וכבש את השער האחרון, 25:29 לבאר שבע.

כבשו לבאר שבע: מילוש בויאשיץ' 6 שערים, צח מלול 6 שערים, סטפן צ'יריץ' 5 שערים, טל פאר 3 שערים. 

באר שבע רושמת ניצחון רביעי בחמישה משחקים וכבר יכולה לחלום על פלייאוף עליון. ביום רביעי יסתיים הסיבוב הראשון במשחק חוץ מול בני הרצליה.