אחרי שני הפסדים רצופים וללא טראוויס ווריק הפצוע שייעדר כחודש וחצי התארחה הערב (שני) הפועל באר שבע/בני שמעון אצל עירוני נהריה במטרה לחזור למסלול הניצחונות. הקבוצה של רמי הדר פתחה נהדר את הרבע הראשון בו היא הצליחה לעלות ליתרון של 5 נקודות בזכות יכולת מצוינת של סמאג'ה כריסטון ובאר שבע סיימה את הרבע הראשון ביתרון, 13:19.

סמאג'ה כריסטון. פציעה מדאיגה לרכז. צילום: לילך וייס, מנהלת הליגה

הרכז המשיך להוביל את הקבוצה האורחת והגיע ל-10 נקודות בפתיחת הרבע השני, אך ארבע דקות מתחילת הרבע הוא ספג מכה בשריר הארבע ראשי, נפל לא טוב על הפרקט והוחלף. שתי הקבוצות הציגו התקפות מבולבלות, אך באר שבע/ בני שמעון עם יכולת טובה של טיילור ברון שקלע 10 נקודות עד המחצית החזיקו את האורחים ביתרון.

איבודי כדור של נהריה אפשרו לאדומים להגדיל את ההפרש לפער דו ספרתי ופעולות טובות של חנן קולמן וג'ורדן סווינג סייעו לקבוצה של רמי הדר לרדת למחצית ביתרון 11 נקודות, 27:38.

טיילור ברון וג'אקים דונאלדסון עם שתי פעולות של סל ועבירה הגדילו את ההפרש לבאר שבע/בני שמעון ששלטה בשני צידי המגרש. האורחים הצליחו לעצור את נהריה כדי לברוח בעיקר בזכות יכולת טובה של רוברט רות'בארט, ג'ורדן סווינג וטיילור ברון שהגדילו את ההפרש ל-18, 55:37, שלוש דקות לסיום הרבע השלישי.

טיילור ברון. הוביל את האורחת. צילום: לילך וייס, מנהלת הליגה

רוברט רות'בארט יצא בחמש עבירות, אבל נהריה לא הצליחה לנצל את הסגל הקצר של באר שבע ועמית גרשון קלע שלוש נקודות חשובות כדי לעלות ל-42:59. חנן קולמן מהעונשין וסל גדול של עדי כהן סבן פתחו פער בלתי ניתן לסגירה, 42:63 בסיום הרבע השלישי.

הרבע הרביעי היה לפרוטוקול בלבד וחנן קולמן פתח אותו עם שתי קליעות מוצלחות מקו העונשין. היריבה החלשה לא הצליחה לקלוע ועמית גרשון קיבל ביטחון ועם שלוש נקודות נוספות פתח הפרש 24, 47:71 שש דקות לסיום המשחק. ג'ורדן סווינג עם 15 נקודות ובעיקר טיילור ברון שסיים עם 21 נקודות המשיכו להוביל את האורחת עד לניצחון 61:86. 

קלעים בולטים להפועל באר שבע/ בני שמעון: טיילור ברון 21 נקודות (7 ריבאונדים ו-6 אסיסטים), ג'ורדן סווינג 15 נקודות (9 ריבאונדים), חנן קולמן 11 נקודות, סמאג'ה כריסטון 10 נקודות, רוברט רות'בארט ועמית גרשון 9 נקודות כ"א.  

ביום חמישי הקרוב (19:00) תארח הפועל באר שבע/בני שמעון עם מאזן של 4 ניצחונות לעומת 4 הפסדים את מכבי ראשון לציון למשחק שנדחה מהחודש שעבר בגלל המצב הביטחוני. ביום שני הבא תארח הקבוצה למשחק ביתי נוסף את מכבי אשדוד/ באר טוביה.