יואב ג'רפי. מעוניין להגיע לבאר שבע. צילום: עוז מועלם

בהפועל באר שבע אמנם החמיאו לאריאל הרוש על ההופעות הנהדרות שלו במדי נבחרת ישראל במשחקים מול סלובניה ואוסטריה, אבל הביעו אכזבה מהראיונות שלו בתקשורת בימים האחרונים ובראיון הבוקר ל"ידיעות אחרונות" שבו הוא הבהיר כי לא יישאר שוער שני בעונה הבאה.

הקבוצה תחדש באופן רשמי בשבוע הקרוב את חוזהו של אוהד לויטה לשנתיים נוספות. לויטה שסיכם במועדון לפני מספר שבועות ימשיך לקבל קרדיט בהרכב של ברק בכר גם במשחק הקרוב ביום שבת (16:00) מול הפועל חדרה.

בינתיים, אם הרוש לא ימשיך בעונה הבאה, בקבוצה כבר סימנו מחליף לשוער הנבחרת והם עשויים לפנות בסיום העונה לשוער, מ.ס. אשדוד, יואב ג'רפי. ג'רפי שזומן אף הוא לסגל הנבחרת והצטרף לא מכבר לסוכנות השחקנים של דודו דהאן מעניין מאוד את אנשי המועדון.

ג'רפי הבהיר למקורביו במחנה הנבחרת שהוא מאוד ישמח להתקדם ולהגיע למועדון בסדר גודל של הפועל באר שבע. בן ביטון שעבר בדיקת MRI ייעדר מהמשחק הקרוב כמו גם חאתם עבד אלחמיד שמחלים מתאונת דרכים.

לואי טאהא עשוי לפתוח בעמדת המגן הימני. ג'ון אוגו שצפוי לחזור מחר מהמשחק של נבחרת ניגריה יעמוד לוועדת משמעת פנימית ויספוג קנס כספי. ההשעיה שלו בגין נהיגה בשכרות תמשיך להיות בתוקף גם במשחק הקרוב.