הפועל באר שבע תוגרל מחר (שלישי) בסיבוב המוקדמות הראשון של הליגה האירופית ויממה לאחר מכן היא תוגרל בסיבוב המוקדמות השני בהנחה ותעבור כמובן את המשוכה הראשונה. 

הצוות המקצועי של באר שבע. אתגר לא פשוט לפניהם. צילום: הרצל יוסף

הקבוצה של ברק בכר שפתחה אתמול את אימוניה והציגה את הרכש החדש: ג'ימין מרין, חוסה אנחל קאריו, שון גולדברג, נאור סבג וגל לוי תהיה מדורגת בשני הסיבובים הראשונים ועשויה לפגוש יריבות מוכרות שעימם כבר התמודדה בשנים האחרונות. 

אחת מהן היא בודפשט הונבד שסיימה את העונה שעברה במקום הרביעי בליגה ההונגרית ושיחקה לפני שנתיים מול באר שבע במסגרת מוקדמות ליגת האלופות. ההונגרים שהחתימו השבוע את השוער הישראלי, רובי לבקוביץ' יהיו ודאי אחת הקבוצות האיכותיות אותם באר שבע תוכל לפגוש. 

רובי לבקוביץ' חותם בהונבד. ייפגוש את באר שבע באירופה? צילום: טופ ספורט

אופציה נוספת מוכרת עבור חניכיו של ברק בכר היא פלורה טאלין האסטונית מעליה דילגה הקבוצה בעונה שעברה במוקדמות ליגת האלופות. שאר היריבות מגיעות מהליגות במולדובה, סלובקיה, אסטוניה ועוד. 

הגרלת הסיבוב השני כבר צפויה להיות קשה יותר וכאן יחכו לבאר שבע קבוצות כמו ויטורול שזכתה לפני שנתיים באליפות רומניה, מחזיקת הגביע הפולני לכיה גדאנסק אותה תפגוש באר שבע במחנה האימונים בעוד שבועיים וגם א.א.ל לימסול. שאר האופציות יחד עם האקן השבדית ולוקומוטיב פלובדיב הבולגרית יהיו קבוצות שיעברו את סיבוב המוקדמות הראשון. 

ג'ימי מרין (מימין) וחוסה אנחל קאריו. הזרים החדשים. צילום: הרצל יוסף