הקשר, דיא סבע, ממשיך לעורר עניין בליגה הסינית. ל"מיינט באר שבע" נודע לראשונה, כי שתי הקבוצות של גוואנגז'ו מעוניינות לצרף את מלך השערים של ליגת העל בעונה שעברה שנרכש רק בחודש ספטמבר האחרון על ידי האלופה בכ-1.7 מיליון יורו. 

חשוב לציין כי סבע שכבש העונה ארבעה שערי ליגה ועוד אחד בגביע המדינה היה מבוקש בסין עוד לפני שהגיע לבאר שבע ממכבי נתניה, אבל העדיף בסופו של דבר להישאר בישראל כדי לחזור לקדנציה נוספת בשורות האלופה. 

דיא סבע (משמאל) חוגג. בדרך למעבר מפתיע? צילום: הרצל יוסף

כעת, עושה רושם שהדברים השתנו כיוון שהקבוצות בסין מציעות לסבע שכר עונתי של למעלה משני מיליון יורו, אך ההצעה למועדון היא נמוכה יותר. עוד נודע ל"מיינט באר שבע" כי ההצעה שקיבלה האלופה על הקשר עומדת על סך של כ-400 אלף יורו, סכום עבורו אלונה ברקת לא תשחרר אותו. 

סוכנו של דיא סבע, גלעד קצב אמר ל-"מיינט באר שבע": ״אני יכול לומר עכשיו שיש התעניינות בסין לגבי דיא סבע והיתה התעניינות לפני שהוא הגיע לבאר שבע. ההעברות בליגה הסינית נפתחות בעוד שבועיים והכל אפשרי. אם עכשיו יש משהו קונקרטי? לדעתי לא״.

בבאר שבע לא פסלו את ההתעניינות בסבע וגורם במועדון אמר: "היו לדיא הצעות משם עוד לפני שהגיע לבאר שבע. אם משהו יבשיל כולם ידעו". הערב (20:30) תארח הפועל באר שבע את מכבי חיפה ותנסה לחזור למסלול הניצחונות אחרי ההפסד ביום ראשון האחרון לבני יהודה.