חן עזרא. יחפש קבוצה חדשה. צילום: עוז מועלם

הפועל באר שבע ממשיכה להשתחרר מהשחקנים 'המנודים' שלה, כאלה שלא נמצאים בתוכניות המקצועיות של המועדון. אחרי שאריאל הרוש הצטרף לספרטה רוטרדם ההולנדית ואריק סאבו חתם בליגה הראשונה בטורקיה, גם חן עזרא מצא קבוצה חדשה.

עזרא, שהגיע לבאר שבע בתחילת העונה החולפת מבית"ר ירושלים ולא קיבל הזדמנויות רבות מברק בכר חתם הערב (שלישי) רשמית באומוניה ניקוסיה מקפריסין. זאת תהיה התחנה הראשונה של הקשר מעבר לים אחרי ששיחק במכבי נתניה, הפועל כפר סבא, מכבי חיפה, הפועל תל אביב, בית"ר ירושלים והפועל באר שבע. 

View this post on Instagram

נרגש ומאושר לחתום בקבוצת אומוניה ניקוסיה. מודה על ההזדמנות שנפלה בחלקי אחרי עונה לא פשוטה ומלאת ניסיונות שעברתי.. שאותה אסכם בקצרה- עיקר האכזבה שלי היא שאפילו לא קיבלתי הזדמנות אחת אמיתית וראויה להצליח או לחלופין, להיכשל. אני אדם מאמין כך שהכל לטובה ומה שהיה, עבר ונגמר. אני מצפה בכליון עיניים לאתגר החדש שלי ובאמונה גדולה. תודה לאשתי היקרה שתמיד לצידי בכל מצב וזמן, לסוכנים שלי, ניר אמיר ואליאס והכי חשוב לבורא עולם-תודה מעומק הלב שהרי, מה אני ומי אני בלעדיו! נ.ב זה אינסטגרם חדש, הקודם נמחק לי עם כל התמונות והעוקבים...🙏🏻⚽

A post shared by Hen Ezra (@hen_ezra.8) on

אחרי החתימה פרסם עזרא פוסט בעמוד האינסטגרם שלו: "נרגש ומאושר לחתום בקבוצת אומוניה ניקוסיה. מודה על ההזדמנות שנפלה בחלקי אחרי עונה לא פשוטה ומלאת ניסיונות שעברתי שאותה אסכם בקצרה: עיקר האכזבה שלי היא שאפילו לא קיבלתי הזדמנות אחת אמיתית וראויה להצליח או לחלופין, להיכשל. אני אדם מאמין כך שהכל לטובה ומה שהיה, עבר ונגמר. אני מצפה בכליון עיניים לאתגר החדש שלי ובאמונה גדולה. תודה לאשתי היקרה שתמיד לצידי בכל מצב וזמן, לסוכנים שלי, ניר אמיר ואליאס והכי חשוב לבורא עולם-תודה מעומק הלב שהרי, מה אני ומי אני בלעדיו!"