אחרי שלושה ניצחונות רצופים שהעלו אותה למקום התשיעי בטבלה, ניסתה מ.כ. באר שבע לחולל סנסציה גדולה כשהתארחה הערב (שני) אצל הדאבליטסית, הפועל ראשון לציון. 

אביב לייפר. קרובים לסנסציה. צילום: באדיבות מ.כ. באר שבע

העולה החדשה חסרה את גידי שירי שנעדר בגלל סיבות אישיות כשגם מילוש בויאשיץ' שסבל מכאבי גב עלה עם זריקה ולא שיחק במחצית השנייה. 

האלופה פתחה חזק ועלתה ליתרון אבל סטפן צ'יריץ' ואביב לייפר השוו. מכאן הקבוצה של עידן מימון לא הביטה לאחור. עוז חממי ורותם בר כבשו ולמרות חמישה שערים של צח מלול המחצית הראשונה הייתה בשליטה של המקומיים שסיימו אותה ביתרון 10:16.

שחקני מ.כ. באר שבע. שיחקו נהדר במחצית השנייה. צילום: באדיבות מ.כ. באר שבע

במחצית השנייה דניאל שקלים הגדיל את התוצאה אבל רועי עמרם ויובל שמש צימקו ל-14:19. צח מלול כמעט לבדו עם פנדלים מדויקים החזיק את באר שבע בתמונה וצימק ל-17:21. סטפן צ'יריץ' צימק לשלוש בלבד. ראשון לציון שמרה על ההובלה אבל צ'יריץ' הנהדר התעורר במחצית השנייה ויחד עם צח מלול צימקו להפרש של שער אחד בלבד, 24:23. 

צח מלול. משחק נהדר שלו לא הספיק. צילום: הדר ואן קולא, איגוד הכדוריד

דניאל שקלים החזיר ל-26:23 שבע דקות לסיום. צח מלול ורועי עמרם שמרו את האורחת בתמונה וצימקו ל-27:25. סטפן צ'יריץ' עם שער נהדר צימק לאחד בלבד. דניאל שקלים כבש שער חשוב וצח מלול החמיץ פנדל ובאר שבע פספסה סנסציה של ממש, 29:26 לראשון לציון בסיום.

כובשים בולטים לבאר שבע: צח מלול 11 שערים (8 פנדלים) וסטפן צ'יריץ' 7 שערים. 

ביום שיש (14:00) תארח באר שבע לקרב חשוב את קריית אונו.