גארד הפועל באר שבע בכדורסל, עדי כהן סבן חתם הבוקר (ראשון) באופן רשמי על חוזה לעונה נוספת במועדון. כהן סבן שהגיע לקבוצה עוד כשהייתה בליגה הלאומית ימשיך לעונה שלישית ברציפות אצל רמי הדר. 

חשוב לציין שכהן סבן השתלב מצוין במהלך העונה, אך נעדר מהמגרשים בחצי השנה האחרונה בשל קרע בגיד האכילס ממנו הוא ממשיך להשתקם ויהיה כשיר לפתיחת הליגה. כהן סבן מצטרף לטרנס ווטסון שחתום אף הוא לעונה הבאה וימשיך בקבוצה.

חנן קולמן. במועדון קיבלו בהפתעה את הפוסט. צילום: הרצל יוסף

אחרי שהסנטר, רוברט רות'בארט סיים את דרכו בקבוצה בשבוע שעבר גם הקפטן, חנן קולמן, נפרד מהמועדון כשפרסם אמש פוסט פרידה ברשתות החברתיות. "שינינו השנה מהר מאוד את הדעות של האנשים לגבינו וגם שינינו מטרות תוך כדי תנועה", כתב קולמן, "זה היה כבוד להיות הקפטן של המועדון ותענוג גדול לקחת חלק בעונת הבכורה ההיסטורית בליגה. זה יהיה מרגש לצפות מהצד בהצלחת הקבוצה בעתיד. מעריך את כולם על האהבה וכל מה שעשו בשבילנו. תודה". 

במועדון קיבלו בהפתעה מסוימת את ההודעה של קולמן מכיוון שהקבוצה מחזיקה באופציה להאריך את החוזה עם השחקן לעונה נוספת. בבאר שבע טרם קיבלו הודעה רשמית מסוכנו של השחקן בנוגע לכוונתו לפרוש ממשחק פעיל ולחזור למולדתו, דנמרק. יש לציין כי בעקבות הודעתו, המועדון נמצא בסוג של פלונטר מכיוון שעל פי החוזה, הקבוצה צריכה לפצות את קולמן במידה והיא תוותר על האופציה עליו.