רמי הדר. "מעדתי". צילום: הרצל יוסף

אחרי ההתפרצות, ההתנצלות והכותרות בהפועל באר שבע/בני שמעון הבהירו היום (שני) במסיבת עיתונאים מיוחדת כי המאמן רמי הדר ימשיך בתפקידו בקבוצה.

צפו במסיבת העיתונאים בעמוד הפייסבוק של מיינט באר שבע.

"החלטנו לכנס מסיבת עיתונאים", הסביר מנכ"ל המועדון תומר ירון, "לאור האירועים בימים האחרונים. כמועדון אנחנו מתנצלים על האירועים, זאת לא דרכנו ואנו מקווים שהדבריך האלה מאחורינו. אנחנו עומדים מאחורי המאמן שלנו, שיגיד את אשר על לבו ומתכוננים להמשך העונה".

על האפשרות לפטר את הדר ענה ירון: "גם אם הוא שגה ראוי לתת מקום לתקן. לא צריך להעמיד אותו לכיתת יורים. רמי טעה והתנצל. הוא אדם חשוב לנו למערכת. הוא עשה פה משהו מיוחד ומגיעה לו ההזדמנות להמשיך לעשות את מה שהוא עושה".

תומר ירון ורמי הדר. ירון: "מגיעה לו ההזדמנות להמשיך". צ ילום: הרצל יוסף

"לפני הכל", אמר רמי הדר, "אני רוצה לנצל את הבמה ולהתנצל בפני גיל ברק ומשפחתו. סערת רגשות שהייתי נתון בה אין בה כדי לספק לגיטמציה להתשלחות מהסוג הזה. אם הייתי יכול לבלוע את הדברים שאמרתי בחזרה הייתי נותן הכל בחזרה".

"דיברתי עם גיל והתנצלתי בפניו, מקווה שיבוא יום ויוכל לסלוח לי. מעדתי ואני עומד וחייב לשאת בתוצאות. אני חושב שמגיעה התנצלות גם למעסיקיו של גיל בערוץ הספורט, לכל מי שנכח בהתשלחות המבישה, לאוהדים, להנהלה ולעיר", המשיך הדר. "לביקורת עניינית לטעמי תמיד יש מקום, אבל כמו שאתם יודעים הכאב והכעס הם יועצים רעים והטרימינולגיה שהשתמשתי בה היא נמוכה, אני מצר על כך. אני חושב שמאחר ואני לפני העמדה לדין היה נכון מבחינתי לדבר על הפרטים". 

"הנחתי הפני הבעלים את האפשרות לשחרר אותי ללא פיצוי, ואני מודה להם מאוד שהם לא רצו לקחת את האפשרות הזאת. אני לא רוצה ללכת מפה, אבל הייתי חייב לאפשר למועדון לא לשאת בעלות אם הכוונה הייתה לפטר אותי. מבחינתי אני נמצא במקום נהדר".

כזכור, איגוד הכדורסל הודיע שהדר יעמוד לדין משמעתי ביום חמישי הקרוב.