שוער נבחרת ישראל, אריאל הרוש, שלא נמצא בתוכניות המקצועיות של הפועל באר שבע גם לא צפוי להמריא למחנה האימונים, כך נודע הבוקר (שלישי) לראשונה למיינט באר שבע.

אריאל הרוש. לא נמצא בתוכניות של באר שבע. צילום: הרצל יוסף

לאחר שיחזור מחופשה פרטית ובהנחה שלא ימצא קבוצה חדשה צפוי הרוש להצטרף בשבוע הבא לקבוצת "המנודים" שמתאמנת בנפרד משאר הסגל וכוללת את שיר צדק, חן עזרא, דור אלו ועדן בן בסט.

במקביל, שוער נבחרת ליטא ארנסטס שטקוס קרוב לסיכום וצפוי לחתום בימים הקרובים. שטקוס שסיים חוזה של שנתיים בהפועל חיפה חתם כבר בחודש ינואר בבית"ר ירושלים, אבל לא שיחק אפילו דקה אחת בקבוצה מהבירה שהחליטה לוותר עליו.

בקבוצה רוצים להתחזק גם בקישור. אלמוג כהן שנפרד באופן סופי מאינגולשטאט שירדה לליגה השלישית בגרמניה צפוי לחזור לישראל כשהוא מחזיק בשתי הצעות אטרקטיביות מהפועל באר שבע וממכבי נתניה.

ארנסטס שטקוס. קרוב לסיום בקבוצה. צילום: עוז מועלם

כהן שנמצא בחופשה פרטית וקיבל הצעה לשלוש שנים מהבעלים של הפועל באר שבע, אלונה ברקת יפזר את הערפל עד יום ראשון הקרוב בנוגע לקבוצה הבאה שלו.

הפועל באר שבע תוגרל הערב בסיבוב המוקדמות של הליגה האירופית כאשר האופציות שלה לאחר הצמצום של אופ"א אתמול הן אוניברסיטאה קראיובה מרומניה, בלאזן ממלטה, פטרוקוב ממלדובה, שקופי ממקדוניה, נארבה מאסטוניה ולאצ'י מאלבניה.