ניצחון ענק 73:105 לעולה החדשה על הפועל תל אביב בהיכל הקונכיה. משחק אדיר של כמה שחקני הקבוצה הוביל לתבוסה שספגה האורחת.

יותר מ-2,000 אוהדים אדומים דחפו את השחקנים לניצחון שני ברצף. צילום: הרצל יוסף

ג'ואקים דולנדסון עולה לסל. ערב נדיר של באר שבע. צילום: הרצל יוסף

מאמן הפועל תל אביב, דני פרנקו, הגיע לפני כמה שבועות לאחד ממשחקי גביע winner של באר שבע-בני שמעון על מנת לעקוב אחרי היריבה בליגה. זה לא עזר מול ערב נדיר של באר שבע מעבר לקו בשלוש.

האדומים, בתמיכה של יותר מ-2,000 אוהדים פתחה מבערים כבר מהשנייה הראשונה ולא הביטה לאחור. תוצאת המחצית 39:52 בשליטה מוחלטת של המארחת מול הלם של האורחים שספגו 11 שלשות מתוך 18 ניסיונות.

בחצי השני המספרים, שבדרך כלל מתיישרים עם הסטטיסטיקה, עלו עוד יותר למעלה. לא עזרה התמיכה הבלתי פוסקת של אוהדי תל אביב שנאלצו לצפות בהצגה של כריסטון, ברון, סווינג ובעיקר טראוויס ווריק ששוב היה שם עם הידית מעבר לקשת.

המשחק נגמר למעשה ברבע השלישי, בו באר שבע-בני שמעון דרסה את היריבה בדרך ל-59:81 אדום. הרבע האחרון היה לפרוטוקול בלבד.

רמי הדר. "נקם" בקבוצה שעזב לפני שנתיים. צילום: הרצל יוסף

תמיכה מהיציע. צילום: הרצל יוסף

רמי הדר "נקם" במועדון שעזב לפני שנתיים ושלח אותו למעשה לגלות ברומניה. "הייתה לי תקופה לא פשוטה בהפועל תל אביב", אמר הדר בתום המשחק, "אבל אני לא מדבר במושגים של נקמה. אנחנו מתאמנים טוב ואנחנו מתורגלים. השחקנים שלנו נהנים לשחק ביחד, אף אחד לא כופה שום דבר על המשחק והכי חשוב שאנחנו משחקים הגנה".

על המשחק הצפוי מול מכבי תל אביב אמר הדר: "יהיה לנו קשה אבל אנחנו צריכים לקחת את המשחק לכיוון שלנו".

קלעים בולטים: טיילור ברון 24 ושבעה ריבאונדים, סמאג'ה כריסטון 21 ושמונה אסיסטים, טראוויס ווריק 20, ג'ורדן סווינג 17, ג'אקים דונלדסון 12 ושבעה ריבאונדים וחנן קולמן 7.

סמאג'ה כריסטון. צילום: הרצל יוסף