הפועל באר שבע השיגה הערב (שבת) ניצחון ליגה שני ברציפות כשגברה בביתה 0:2 על הפועל רעננה.

צילום: הרצל יוסף

האלופה שעלתה ללא שיר צדק החולה, בן שהר הפצוע וג'ון אוגו שחזר רק אתמול בלילה ממשחקי נבחרת ניגריה, ניסתה במחצית הראשונה להכניע את שער האורחים אך ללא הצלחה כשדיא סבע ומאור מליקסון החמיצו בבעיטות מחוץ לרחבה. במחצית השנייה הסכר נפרץ.

בדקה ה-48 בן ביטון במשחק מצוין בעט היטב כדור שנהדף על ידי אסף צור אבל על הכדור החוזר השתלט עדן בן בסט שכבש את שער הליגה הראשון שלו מאז שהגיע מהפועל חיפה והעלה את האלופה ליתרון. בדקה ה-60 הגיע השער היפה במשחק. מאור מליקסון בכדור ענק מצא את דיא סבע שכבש שער ליגה שני ברציפות ושער שלישי ברציפות ב'טוטו-טרנר' (כולל משחק הנבחרת) והעלה את באר שבע ליתרון כפול.

מאמן האלופה ברק בכר אמר בסיום: "אנחנו עובדים כדי להיראות יותר טוב. אני שמח שזה בא לידי ביטוי בתוצאות וגם בחצי הראשון היינו קרובים ובמחצית השנייה זה כבר עבד. הודיעו לנו בבוקר ששיר צדק חולה, לאוגו היתה בעיה עם הויזה והוא חזר רק בבוקר ובן שהר נפצע בנבחרת ואני שמח שהצלחנו לשמור על השחקנים וגם לנצח".

חוגגים את הניצחון. צילום:הרצלמיוסף

משפחת תמנו בטוטו טרנר. צילום:הרצל יוסף

היציעים באדום. צילום:הרצל יובףאירוע חריג וחמור נרשם במחצית המשחק. לטענת אוהדים ביציע הדרומי, במהלך המחצית נכנסו כ-12 שוטרים לאזור העידוד שביציע והחלו בניסיון לבצע מעצר למספר אוהדים בולטים בארגון האולטראסאות' שבחרו להגיע למשחק עם חולצות 1312 וACAB (כיתוב פוגעני לטענת המשטרה).

אירוע חריג שהעיב על הניצחון. צילום: לא ידוע, נשמח לתת קרדיט'

המעצר היה אלים, לטענת האוהדים. צילום: לא ידוע, נשמח לתת קרדיט'

ניסיון המעצר נתקל בהתנגדות מצד חברי הארגון והקהל הרחב שקראו כנגד המשטרה ורק לאחר הפעלת אלימות חריגה מצד השוטרים, נעצרו מספר חברי ארגון. לאחר האירוע לא עלו חברי הארגון ליציע, פירקתפאורה וציוד העידוד ויצאו מתחומי האצטדיון.

מהמשטרה נמסר: "במהלך המחצית הראשונה במשחק הכדורגל באצטדיון טרנר בבאר שבע קרא אוהד מהיציע קריאות גנאי לעבר שוטרים ואף ביצע לעברם מעשה מגונה. עם סיום המחצית, וכחלק ממדיניות הכלת אירוע, אותר החשוד באולם הכניסה. השוטרים ביקשו לעכב את החשוד והותקפו בידי אוהדים נוספים וסופו שנעצרו 6 אוהדים".

"לא נאפשר כל גילוי אלימות בתחומי האצטדיון ומחוצה לו, קריאות גזעניות או פגיעה ברכוש והתנהגות שיש בה משום מאפיינים של הפרת הסדר הציבורי והעלבת עובד ציבור. משטרת ישראל תנקוט אפס סובלנות כלפי המעורבים באירועים אלו".

באר שבע עולה לעשר נקודות ומתקרבת לצמרת. בשבוע הבא תצא הקבוצה של ברק בכר למשחק חוץ מול מכבי נתניה.