אחרי הניצחון ביום שני על בני הרצליה, אירחה היום (שישי) מ.כ  באר שבע את נס ציונה במטרה להמשיך במומנטום ולהתבסס בשמינייה הראשונה. 

סטפן צ'יריץ'. התעורר במחצית השנייה. צילום: הרצל יוסף

פתיחת המשחק היתה שקולה כשהאורחת לוקחת את ההובלה אבל מילוש בויאשיץ' השאיר את באר שבע במשחק וסטפן צ'יריץ' קבע שוויון 7:7 אחרי 16 דקות.

המשחק המשיך להיות צמוד ואחרי שמידד קרויטורו השווה איד סלימוביץ החזיר את היתרון לנס ציונה אבל יכולת נהדרת של אלדר שיקלושי סיימה את המחצית בשוויון 12:12. 

אביב לייפר. באר שבע ברחה במחצית השנייה. צילום: הרצל יוסף

שיקלושי המשיך לנעול את השער בתחילת המחצית השנייה. מילוש בויאשיץ' ו-ולדימיר דמיטרייביץ' העלו ל-12:15 אחרי 35 דקות. 

סטפן צ'יריץ' היה מצוין ויחד עם שיקלושי מנעו ניסיונות קאמבק של האורחים וגיא כהן עם שני שערים רצופים הגדיל ל-15:20 אחרי 43 דקות. 

מילוש בויאשיץ'. צילום: הרצל יוסף

שיקלושי המשיך להיות בלתי ניתן להכנעה ובאר שבע כבר ברחה ל-16:24 ולמעשה הכריעה את המשחק כשגם ירדן פרנקו הצטרף לחגיגה. בסיום: 20:31 לבאר שבע שרושמת ניצחון שני ברציפות.

מ.כ. באר שבע חוגגת. צילום: הרצל יוסף

כבשו לבאר שבע: מילוש בויאשיץ' 9 שערים, גיא כהן 5 שערים, סטפן צ'יריץ' 4 שערים, ולדימיר דמיטרייביץ', יובל שמש וירדן פרנקו 3 שערים כ"א. 

מכבי דימונה עדיין לא מצליחה לצאת ממאזן מחריד של אפס נקודות. העולה החדשה הפסידה 29:24 להפועל אשדוד ותסיים את הסיבוב הראשון במקום האחרון.

טל הרשקוביץ (באדום) מול דימונה. צילום: מני אלגריסי

המאמן דאמיר אקליץ' עדיין לא הגיע לישראל בשל בעיית ויזה ולמרות ההצטיינות של שון סולומון ואור פרקש, העולה החדשה בדרך הבטוחה בחזרה לליגה הלאומית.