בהפועל באר שבע רוצים להתחזק בשני זרים במהלך חלון העברות של חודש ינואר ועל מנת לעשות את זה היא תצטרך לוותר על שני זרים שנמצאים בסגל שלה כרגע. אחד מהם הוא הקשר מקוסטה ריקה, ג'ימי מרין, שלא היה בסגל בשבועות האחרונים וצפוי לצאת להשאלה.

פאוליניו (משמאל) עם יוסי אבוקסיס. צילום: הרצל יוסף

אמש העלה מרין תמונה לעמוד האינסטגרם שלו וכתב: "הטוב ביותר עוד יגיע". במועדון רוצים לצרף קשר אחורי זר ובודקים אופציות בתקופה האחרונה. בנוסף, בצוות המקצועי רוצים לצרף שחקן כנף ואם זה יקרה הוא צפוי לבוא על חשבונו של פאוליניו.

הקשר/חלוץ הברזילאי נפצע בשבוע שעבר בברכו ולמרות שלא מדובר בקרע ברצועות מדובר בתקופת החלמה של כחודש עד חודשיים עד שיחזור למגרשים. בהסכם עם הברזילאי יש אפשרות להתיר את חוזהו תמורת פיצוי של שתי משכורות ואם יימצא מחליף ייתכן כי פאוליניו יעזוב מבלי שראה אפילו דקת משחק אחת אצל האדומים.

יוסי אבוקסיס כבר סימן מועמד. מדובר בבובאקאר טראורה, הקשר הסנגלי בן ה-22 של הפועל כפר סבא שכבש העונה שלושה שערים ובישל שניים נוספים. בקבוצה מעוניינים בשירותיו וייתכן שיפנו לכפר סבא בימים הקרובים.

בובאקאר טראורה. יגיע לבאר שבע? צילום: שרון צור

ביום חמישי (19:30) תצא הקבוצה למשחק חוץ מול מכבי נתניה במסגרת שמינית גמר הגביע. מיגל ויטור ובן ביטון ייעדרו בגלל כרטיסים צהובים כשאור דדיה צפוי לפתוח בעמדת המגן הימני במקום הקפטן.

ארנסטס שטקוס ולואי טאהא עדיין בספק בגלל פציעות. אם השוער הליטאי לא יהיה כשיר, אוהד לויטה ימשיך לפתוח בין הקורות כשבמקום הבלם עשויים להילקח בחשבון מרואן קבהא ודוד קלטינס.