אחרי הניצחון בשבוע שעבר על מכבי פתח תקווה, ניסתה הפועל באר שבע לחבר שני ניצחונות ליגה רצופים כשיצאה הערב (שבת) למשחק חוץ באצטדיון רמת גן מול הפועל רעננה. ברק בכר המשיך עם אותו הרכב שפתח בשבוע שעבר כשחנן ממן ובן שהר ממשיכים לקבל את הקרדיט בחלק הקדמי. דיא סבע שהמריא השבוע להתרשמות בסין לא היה בסגל. 

חנן ממן. כבש שער שלישי בתוך שבוע. צילום: ראובן שוורץ

כבר אחרי עשר דקות, באר שבע עלתה ליתרון. כדור חופשי של אורן ביטון מצד ימין מצא את חנן ממן חופשי בתוך הרחבה והקשר כבש שער שלישי בתוך שבוע כדי להעלות את הקבוצה של ברק בכר ליתרון. כעבור כמה דקות יכול היה בן שהר להכפיל את התוצאה אבל החלוץ החמיץ ברשלנות אחרי שקיבל כדור נהדר ממליקסון.

בדקה ה-33 לואי טאהא שספג מכה חזקה בשריר הירך הקדמי הוחלף על ידי שיר צדק שחזר לסגל אחרי שיישר את ההדורים עם הנהלת המועדון. עד לסיום המחצית הראשונה לא היו מצבים נוספים לשתי הקבוצות והאורחת מהדרום ירדה להפסקה ביתרון של 0:1. 

חנן ממן חוגג עם קבהא. באר שבע פתחה מצוין. צילום: ראובן שוורץ

בדקה ה-48 שוב יכול היה בן שהר להבקיע אבל החלוץ שלא מפסיק להחמיץ בשבועיים האחרונים לא הצליח לנצל מסירה טובה של מליקסון והחמיץ מול אסף צור. בדקה ה-66 הקבוצה של ברק בכר שילמה את המחיר על ההחמצות. כארם ארשיד פרץ נהדר באגף ימין והעביר רוחב ליוג'ין אנסה שבעט לרשת העליונה מקרוב והכניע את הרוש. 1:1. 

שיר צדק (מימין) מול יוג'ין אנסה. הבלם נכנס כמחליף. צילום: ראובן שוורץ

בדקה ה-72 נייג'ל האסלביינק שנכנס כמחליף פרץ באגף ימין והעביר רוחב לחנן ממן, אך הקשר נעצר במשקוף. בדקה ה-77 רעננה ביצעה מהפך מדהים. יוג'ין אנסה קיבל כדור באגף שמאל, היתל בבן ביטון כאילו לא היה קיים ושחרר כדור מסובב שפגע באלחמיד ועלה בקשת מעל אריאל הרוש. 1:2 לרעננה. 

בתוספת הזמן כשבאר שבע שלחה את כל השחקנים קדימה, שיר צדק נגח לא טוב ואור דסה פרץ כל הדרך מול אריאל הרוש כדי לכבוש את השלישי ולהכריע את המשחק. 1:3 לרעננה. 

באר שבע ממשיכה את עונת הבלהות שלה ותיקו מחר של מכבי נתניה מול מכבי חיפה יוריד אותה שוב למקום השביעי, שישה מחזורים לתום הליגה הסדירה. בשבת הבאה (18:30) תארח הקבוצה של ברק בכר את זו של סלובודאן דראפיץ' ושי ברדה לקרב ישיר על מקום בפלייאוף העליון.