מ.כ. באר שבע סיימה הערב (שני) עונה נהדרת. הקבוצה של אבנר דרורי הפסידה 36:30 למכבי ראשון לציון במשחק השני של סדרת רבע גמר הפלייאוף והודחה מהמשך המשחקים כשהיריבה שלה ממשיכה לחצי הגמר. 

צח מלול (באמצע) מול דניאל פרדימן. באר שבע נשארה צמודה לראשון לציון. צילום: הרצל יוסף

אחרי ההפסד במשחק הראשון, רצתה העולה החדשה להמשיך את החלום, אבל נקלעה לפיגור מוקדם של 3:0. מילוש בויאשיץ', אביב לייפר ורועי עמרם השאירו אותה בתמונה כשצימקו ל-5:3 אחרי שבע דקות של משחק וסטפן צ'יריץ' עם שער נוסף צימק ל-6:5. 

עמית סטלמן האורח בדקות נהדרות העלה את מחזיקת הגביע הטרייה ליתרון 7:10 אחרי 17 דקות ודניאל פרידמן הגדיל את התוצאה ל-8:13 אחרי 20 דקות. רז זכריה החליף את גל הרשקוביץ בין הקורות, נעל את השער והאורחת שהובילה כבר 11:16 ראתה את הפער שלה מצטמצם.

רועי עמרם. קבע שוויון עמוק בתוך המחצית השנייה. צילום: הרצל יוסף

מילוש בויאשיץ' בפנדל, רז זכריה עם שער ממגרש שלם וסטפן צ'יריץ' דאגו שהאורחת תרד להפסקה ביתרון מינימלי של 14:16 ונתנו תקווה לקבוצה של אבנר דרורי לחזור למשחק.

בפתיחת המחצית השנייה ההגנות לא תפקדו ושתי הקבוצות כבשו שערים בהתקפות שייצרו. עמית סטלמן וסטפן צ'יריץ' כבשו עד שבאר שבע השיגה עצירה בהגנה ורועי עמרם השווה ל-21:21 אחרי 38 דקות של משחק. 

מילוש בויאשיץ'. יכולת טובה שלו לא הספיקה. צילום: הרצל יוסף

בשלב הזה השתלט על המשחק ראסטו סטויקוביץ'. הפיבוט הסרבי- ישראלי פשוט עשה ככל העולה על רוחו ובאר שבע לא מצאה תשובות הגנתיות וגם לא הצליחה לכבוש מהעבר השני וראשון לציון ברחה ל-22:29 וגמרה למעשה את המשחק. 

סדרת החלטות גרועה מאוד של מילוש בויאשיץ' וטל פאר לא אפשרה לבאר שבע אפילו לחלום על קאמבק והאורחת מסיימת את המשחק בניצחון שהעלה אותה לחצי גמר הפלייאוף. באר שבע תסתפק במחמאות לאחר שסיימה עונה מצוינת.

המשחק שודר בעמוד הפייסבוק של מיינט באר שבע:

כבשו לבאר שבע: מילוש בויאשיץ' 13 שערים, רועי עמרם וסטפן צ'יריץ' 4 שערים כ"א, אביב לייפר וטל פאר 2 שערים כ"א. 

מאמן מ.כ. באר שבע, אבנר דרורי: "קיבלנו גולים קלים ואולי העייפות הכריעה אותנו. אנחנו לא רגילים לעומס הזה ואין לנו ספסל. אם השופטים הללו היו שופטים אותנו ביום שישי אולי הכל היה נראה אחרת. במשחקים רבים השנה שלחו שופטים בלי ניסיון והיה קל לשרוק נגדנו. אנחנו נהיה טובים יותר בעונה הבאה".