ההודעה של הפועל באר שבע על הפרידה מברק בכר הפתיעה כמעט את כל האוהדים, אבל מה שהפתיע במיוחד היה תוכן ההודעה. "ברק בכר פנה לאלונה ברקת והודיע לה שבתום לבטים רבים החליט לסיים את תפקידו במועדון", נמסר בהודעה רשמית.

בהמשך נשלח לתקשורת ציטוט של הבעלים אלונה ברקת, אבל ציטוט של ברק בכר הגיע רק לאחר לא מעט דקות. הרי ההחלטה התקבלה מספר שעות קודם לכן, אז איך ייתכן שלא היה זמן להעביר לתקשורת ולאוהדים גם כמה מילים של המאמן המצליח?

ברק בכר. היה צריך להיפרד אחרת. צילום: אורן אהרוני

לאחר מכן התבהרו הדברים. לא הייתה פגישה כלל בין ברקת לבכר כשסוכנו דודו דהאן מאשר את הדברים בהודעה רשמית שהוציא וגם כתב: "אלונה ביקשה להיפגש פנים אל פנים אבל מסיבותיו האישיות בחר בכר לדחות את הפגישה למועד אחר".

עכשיו נשאלת השאלה: איזה מאמן שהחליט מיוזמתו לעזוב את התפקיד דוחה פגישה עם הבעלים למועד אחד שעד עכשיו לא התקיימה? איזה מאמן שהחליט להתפטר אחרי שזכה עם המועדון בשלוש אליפויות רצופות לא הגיע להיפרד מהשחקנים? התשובה מאוד ברורה.

ברק בכר ראוי לכבוד מלכים, כבוד ששמור לגדולים באמת. הקבוצה בהנהגתו המקצועית הפכה מעוד קבוצה מדשדשת במקרה הטוב ואחת הלוזריות במקרה הרע לקבוצה שמסתכלת בעיניים למכבי תל אביב ומכבי חיפה בישראל ולאינטר, סלטיק, אולימפיאקוס ובשיקטאש מאריות הכדורגל האירופי.

ברק בכר עם אלונה ברקת. ידעו ימים יפים יותר | צילום: ראובן שוורץ

הפועל באר שבע בהובלתו של ברק בכר הגשימה את כל החלומות המטורפים לאוהדים שלה שהחתימו דרכון מדי מספר שבועות והשם שלה היה שגור בפיהם של מאמנים מובילים באירופה. באר שבע של ברק בכר הפכה לווינרית.

לבכר בעצמו יש לי רק מילה אחת להגיד. תודה! תודה על כך שגרמת לאנשים להאמין. תודה על החתירה הבלתי פוסקת למצוינות. תודה על החוויות המדהימות בסן סירו, סנט מרי וסלטיק פארק. תודה על שנים מדהימות שספק, ספק רב אם יחזרו.

כולי תקווה שהנהלת הפועל באר שבע שכבר סיימה את ההתקשרויות שלה בטונים צורמים עם אלישע לוי, גיא חיימוב, שיר צדק, דן איינבינדר ועוד תדע לסיים בצורה מרשימה עם המאמן המצליח ביותר בתולדות המועדון. סרטונים בפייסבוק זה נחמד. בכר ראוי להרבה יותר מזה.