אחרי הניצחון בשבוע שעבר על הפועל רמת גן רצתה היום (שישי) מ.כ.  באר שבע להתבסס בתמונת הפלייאוף העליון כשאירחה את האלופה, הפועל ראשון לציון. 

צח מלול זורק. פספס שני מצבים טובים. צילום: הרצל יוסף

הקבוצה של אבנר דרורי שניסתה להשיג ניצחון ביתי ראשון בסיבוב השני פתחה היטב ועם יכולת טובה של צח מלול ומילוש בויאשיץ' כבר עלתה ליתרון של 2:4 אחרי שמונה דקות. 

עוז חממי האורח עם שלושה שערים רצופים החזיר את האלופה ליתרון, 4:5 ואחרי שצח מלול החמיץ שני מצבים טובים, היה זה חממי שהגדיל את היתרון ל-7:9. 

אבנר דרורי. רצה לנצח את האסקית. צילום: הרצל יוסף

חממי ויובל גררה שמרו את היתרון אצל האורחים עד לסיום המחצית הראשונה והורידו את האלופה להפסקה ביתרון של שני שערים, 9:11. 

במחצית השנייה עוז חממי ואיתי סורקיס במהלכים טובים הגדילו את ההפרש ל-12:17 והמשחק נראה היה גמור, אבל העולה החדשה קיבלה עזרה ממקור לא צפוי והוא רועי עמרם שעם שני שערים רצופים מהפינה צימק וסטפן צ'יריץ' שירצה לשכוח את המשחק הזה כשכבש שני שערים בלבד אבל הוא כבש שער שצימק את ההפרש ל-18:17.

שחקני מ.כ. באר שבע. חזרו מפיגור גדול. צילום: הרצל יוסף

יובל גררה ועוז חממי שוב היו שם כדי לשמור על היתרון של האורחים אבל גידי שירי שנכנס כמחליף לא נתן להם לברוח. ערן צרפתי האורח העלה ל-21:23 אבל יובל שמש צימק.

בדקה האחרונה יצאה האורחת להתקפה אבל גל הרשקוביץ עצר את צרפתי וגידי שירי השווה מהעבר השני כשעל השעון נותרו 25 שניות.

גידי שירי. כבש שער שוויון שלא הספיק. צילום: הרצל יוסף

המאמן האורח עידן מימון הפקיד את המשחק בידיו של עוז חממי שבזריקה מ-12 מטרים ניצח את המשחק חמש שניות לסיום במהלך אכזרי עבור באר שבע שרושמת הפסד ביתי רביעי ברציפות. 

צפו בשידור מהדרמה הגדולה בעמוד הפייסבוק של מיינט באר שבע: 

כבשו לבאר שבע: מילוש בויאשיץ' 7 שערים, רועי עמרם וצח מלול 3 שערים כ"א, גידי שירי, סטפן צ'יריץ' ואדם פייל 2 שערים. 

ביום שני (20:30) תצא העולה החדשה למשחק חוץ מול קריית אונו ותסיים את הליגה הסדירה ביום שישי הבא במשחק ביתי מול בני הרצליה.