אחרי הניצחון הגדול על מ.כ  חולון אירחה היום (שישי) מ.כ. באר שבע את א.ס. רמת השרון שהגיעה למשחק עם חמישה ניצחונות רצופים ובתקופה נהדרת. 

מילוש בויאשיץ' (מימין). משחק לא טוב של הסרבי. צילום: מיינט באר שבע

חניכיו של אבנר דרורי פתחו בצורה חלשה מאוד ונקלעו לפיגור מוקדם של 2:0. מילוש בויאשיץ' וצח מלול החמיצו פנדלים ואפשרו לרמת השרון לברוח. 

מלול אמנם פתח מצוין אבל לא קיבל עזרה מבויאשיץ' וסטפן צ'יריץ' שהיו חלשים מאוד במחצית הראשונה ולובומיר יוסיץ' במשחק מצוין העלה את האורחת ליתרון 3:7. 

צח מלול (משמאל) מול אלעד קפון. פתח נהדר ונעלם. צילום: מיינט באר שבע

מילאן פאבלוביץ' וחן פומרנץ המשיכו לעשות ככל העולה על רוחם ואדם סאביץ' הנהדר נעל את השער של האורחת וכל הכדורים של שחקני המארחת לא מצאו את המסגרת. במחצית 9:20 לרמת השרון. 

סטפן צ'יריץ' ורועי עמרם נכנסו למשחק במחצית השנייה והצליחו לצמק קצת את ההפרש. רז זכריה שהחליף את הרשקוביץ בשער עצר את הניסיונות של רמת השרון ובאר שבע הורידה ל-27:20, רבע שעה לסיום.

אבנר דרורי עם יובל שמש. יחפשו ניצחון נוסף ברמת גן. צילום: הרצל יוסף

זכריה המשיך להיות טוב בשער אבל יוסיץ' ופומרנץ כבשו שוב כדי לא לתת למארחת להתקרב יותר מדי. בסיום: 28:35 לרמת השרון שמנחילה הפסד בית שלישי ברציפות לבאר שבע.

כבשו לבאר שבע: סטפן צ'יריץ' 7 שערים, רועי עמרם 5 שערים, אביב לייפר וצח מלול 4 שערים, מילוש בויאשיץ' 3 שערים.

המשחק שודר בעמוד הפייסבוק של מיינט באר שבע: 

ביום חמישי הבא (19:00) תנסה באר שבע להמשיך את מאזן החוץ הנהדר שלה כשתתארח אצל נועלת הטבלה, הפועל רמת גן ותרצה להישאר בתמונת הפלייאוף העליון.