אחרי התבוסה למכבי תל אביב וללא טיילור ברון ורוברט רות'בארט הפצועים יצאה הערב (ראשון) הפועל באר שבע/ בני שמעון למשחק חוץ קשה נגד הפועל חולון. רמי הדר ששואף להבטיח את המקום בפלייאוף פתח עם קרון ג'ונסון, טראוויס ווריק, ג'ורדן סווינג, בן אייזנהרט וג'אקים דונלדסון בחמישייה. 

קרון ג'ונסון (מימין). באר שבע/ בני שמעון חיפשה ניצחון חוץ. צילום: אבי מועלם

בן אייזנהרט פתח עם ארבע נקודות ראשונות של באר שבע אבל קורי וולדן הגיב בצד השני. קרון ג'ונסון נכנס למשחק והשווה ל-8:8 בשלשה יפה ארבע וחצי דקות מהפתיחה. חנן קולמן שעלה מהספסל קלע שלשה ראשונה כדי להשוות ל-13:13 אבל עמית שמחון מהצד השני העלה לשש הפרש, 13:19 אחרי שבע דקות. 

שמחון וג'ורדן סווינג המשיכו להחליף שלשות עד שאיגור קולשוב שעלה להופעת בכורה הגדיל ל-18:27, אבל קרון ג'ונסון דאג להוריד את קבוצתו להפסקת הרבעים בפיגור קטן יותר, 22:27 לחולון בסיום הרבע הראשון. 

רמי הדר. מכת הפציעות של קבוצתו נמשכת. צילום: אבי מועלם

איגור קולשוב עם שתי שלשות רצופות הגדיל את ההפרש של המארחת בעוד ההגנה של באר שבע/ בני שמעון בלטה בחולשתה וההפרש כבר צמח ל-13, 24:37 שבע דקות למחצית. קרון ג'ונסון ובן אייזנהרט הורידו ל-28:39. 

רם אליאספור שעלה מהספסל תרם ארבע נקודות וג'ורדן סווינג עם שלשה צימק ל-44:35 שתי דקות למחצית. ג'אקים דונלדסון התעורר לקראת סיום המחצית וקרון ג'ונסון המשיך להיות טוב עם שתי נקודות שצימקו ל-47:41 לחולון במחצית. 

שלומי הרוש וסקוטי ריינולדס שוב דאגו לפתוח פער דו ספרתי בתחילת המחצית השנייה וודקא רם אליאספור שמר את הקבוצה שלו במשחק. ג'ורדן סווינג הוריד לשש בלבד, ההגנה של האורחת החלה לעבוד, אבל קורי וולדן קבע 47:56 ארבע וחצי דקות לסיום הרבע השלישי. 

ג'ורדן סווינג (משמאל) מול שלומי הרוש. חזר לעצמו מבחינה התקפית. צילום: אבי מועלם

רועי הובר שעלה מהספסל קלע שלשה חשובה, אבל חנן קולמן הגיב בצד השני. שון ג'ונס על סל ועבירה וג'אקים דונלדסון החזירו סלים וההפרש המשיך לנוע סביב העשר נקודות . איגור קולשוב עם שלשה גרם לרמי הדר לקחת פסק זמן בפיגור 14, 70:56 והקבוצות ירדו לרבע השלישי ביתרון 56:72 לחולון. 

חנן קולמן פתח את הרבע האחרון עם שלשה וג'אקים דונלדסון צימק ל-11 וג'ורדן סווינג קבע ריצה של 2:8 בדרך לפיגור של עשר. ג'אקים דונלדסון עם סל ועבירה ועבירת תוקף של עמית שמחון השאירו את באר שבע/ בני שמעון בתמונה, 69:78 לחולון חמש דקות לסיום.

דריון אטקינס עם ארבע נקודות רצופות ניצל איבודי כדור איומים בהתקפה של האורחת כדי לפתוח שוב הפרש דו ספרתי. העולה החדשה קיבלה הזדמנויות לחזור אבל לא הצליחה לקלוע עד שעמית גרשון עם חמש נקודות רצופות צימק לשש בלבד, 78:84, 50 שניות לסיום.

קורי וולדן עם שתי נקודות מהקו והחטאה של קרון ג'ונסון סגרו למעשה את המשחק. בסיום: 78:89 לחולון. 

קלעו לבאר שבע/ בני שמעון: ג'ורדן סווינג 21 נקודות (10 ריבאונדים), קרון ג'ונסון 14 (10 אסיסטים), ג'אקים דונלדסון 13, חנן קולמן 9, רם אליאספור 8.  

ביום שני הבא (29.4, 20:00) תחזור באר שבע/ בני שמעון להיכל הקונכיה ותארח את מחזיקת הגביע, הפועל ירושלים.