הפועל באר שבע בדרך לרשום חיזוק שלישי בחלון העברות הנוכחי. אחרי שנאור סבג הצטרף מנס ציונה וגל לוי הגיע מהפועל פתח תקווה, גם המגן השמאלי שון גולדברג סיכם את תנאיו לשלוש העונות הקרובות. השחקן יעבור בשבוע הבא בדיקות רפואיות, לאחריהן יחתום על חוזהו במועדון.

בינתיים לאור הרכש האלמוני יחסית פנה הקפטן לשעבר אליניב ברדה לאוהדים באמצעות הפייסבוק וכתב: "אני שומע קולות, כאלה שמדברים איתי בעיר, שולחים הודעות וכאלה שמתקשרים, וחשוב לי להגיד לכם: אנחנו בונים קבוצה שתחזור לבסיס שלה".

אליניב ברדה. "המטרה שלנו לבנות קבוצה רעבה". צילום: הרצל יוסף

"מבחינתי הבסיס לכל קבוצה הוא רעב, אופי ותשוקה", המשיך ברדה, "ראיתם את זה גם עליי כשחקן, רצון לפני הכל. אם להגיד בכנות, לא היינו מספיק טובים בזה בעונה שעברה, ולכן מה שאנחנו מחפשים היום אלה שחקנים רעבים, כאלה שירוצו בלי הפסקה על הדשא, ואני חושב שלא נכון לשפוט לפני שראיתם עד הסוף. אתן לכם רק שלוש דוגמאות קטנות:
היה לנו שחקן שאף אחד לא רצה אותו ולא שיחק חצי שנה אבל החלטנו להביא אותו. שחקן אחר היה שחקן חופשי, והשלישי היה שחקן מקבוצת תחתית בישראל. הראשון, מי שזיהה, היה ג׳ון אוגו שהגיע אחרי חצי שנה שלא שיחק בפורטוגל, השני היה הובאן, והשלישי היה טוני. אל תסתכלו בקנקן אלא במה שיש בו".

מאור מליקסון. נשאר להשגחה. צילום: הרצל יוסף

"אנחנו עובדים קשה, אלונה מפשילה שרוולים ומשקיעה ימים כלילות, המטרה שלנו היא קבוצה רעבה, וכחלק מהפקת הלקחים מה שאנחנו מחפשים הם קודם כל שחקנים רעבים, שלא יפסיקו לרוץ, שחקנים עם אופי, שיתנו את הנשמה על הדשא, ובדבר אחד תמיד ינצחו את היריב- בתשוקה וברצון. זה חלק מהפקת הלקחים שלנו מהעונה החולפת, חלק מהדברים שאני השתדלתי להביא למשחק שלי ויודע שהם תמיד נכונים: תשוקה ורצון תמיד ינצחו. הקהל שלנו יודע להעריך עבודה קשה ולחימה, וזה מה שאנחנו מחפשים- שחקנים שעובדים, רצים ורוצים", סיכם ברדה. 

מאור מליקסון שמתאושש מניתוח בקע עדיין מאושפז בבית חולים "אסותא" באשדוד והוא יישאר להשגחה.