קבוצת הכדוריד של מ.כ. באר שבע שצברה מומנטום בחודש וחצי האחרונים ניסתה להתקדם הערב (שני) גם בגביע המדינה כשאירחה בשמינית הגמר את הפועל קריית אונו. 

גידי שירי. באר שבע רצתה לעלות שלב. צילום: הרצל יוסף

הקבוצה של אבנר דרורי עלתה ללא סטפן צ'יריץ' שסבל מפציעה בגבו ונשאר בתחילת המשחק על הספסל. קריית אונו עלתה ליתרון מהיר אבל לוקה דאצ'ביץ' ומילוש בויאשיץ' השאירו את המארחת בתמונה. 

אביב לייפר העלה את באר שבע ליתרון ראשון, 6:7 אחרי 12 דקות לאחר שאבנר דרורי החליף שוערים והעלה את רז זכריה במקום גל הרשקוביץ. לזאר אדאמוביץ' השאיר את קריית אונו במשחק והיא עלתה ליתרון 9:11 בדקה ה-18. 

טל פאר. משחק טוב שלו במחצית הראשונה. צילום: הרצל יוסף

טל פאר וצח מלול החזירו את המארחת למשחק והשוו ל-13:13 שבע דקות למחצית. פאנדזיץ' מקריית אונו נפצע ובאר שבע נשארה במשחק, אבל ירדה למחצית בפיגור של שער אחד, 18:17. 

פתיחת המחצית השנייה הייתה שייכת כולה לקריית אונו או יותר נכון לשוער בן ה-48 שלה, טולי ליבגוט שעצר כל זריקה בעיקר מהפינות וקריית אונו עלתה ליתרון 18:22. 

אביב לייפר. השאיר את המארחת בתמונה. צילום: הרצל יוסף

צח מלול ואביב לייפר צימקו ומילוש בויאשיץ' צימק ל-23:25, 15 דקות לסיום, אבל לזאר אדאמוביץ' שמר על ההפרש. מילוש בויאשיץ' שוב צימק לשני שערים אבל יכולה חלשה של גל הרשקוביץ בשער אפשרה לקריית אונו להבקיע כמעט בכל זריקה. 

מילוש בויאשיץ' בפנדל מדויק שוב צימק לשני שערים בלבד, 31:29. צח מלול ועוד פנדל מדויק של בויאשיץ' השוו את התוצאה שלוש דקות לסיום. שתי הקבוצות החטיאו זריקות עד שצח מלול כבש שער חשוב. קריית אונו השוותה אבל גידי שירי חמש שניות לסיום שלח את באר שבע לשלב הבא עם 32:33 דרמטי.

כובשים לבאר שבע: מילוש בויאשיץ 14 שערים, צח מלול 5 שערים, אביב לייפר וטל פאר 4 שערים, לוקה דאצ'ביץ' 3 שערים וגידי שירי 2 שערים.

הגרלת רבע הגמר תתקיים מחר וביום חמישי הקרוב יתקיימו המשחקים.