הפועל באר שבע הודיעה ביום שני האחרון לארבעה שחקנים שהם לא נמצאים בתוכניות המקצועית של הקבוצה. אחד מהם הוא שיר צדק שהבוקר (חמישי) החליט לומר את אשר על ליבו בפוסט חריף נגד ההחלטה בפייסבוק. 

שיר צדק. הבלם הגיב בפוסט חריף. צילום: הרצל יוסף

"כשמראים לך את הדרך החוצה ממקום שהיה הבית שלך במשך יותר משלוש שנים זה כאב שקשה להסביר במלים. אבל כאב זה חלק מהחיים", החל צדק את הפוסט, "כשעל הדרך מנסים להטיל ספק בכל הדברים שמגדירים אותך, ושהביאו אותך להיות מי שאתה, זה כבר משהו הזוי ולא מתקבל על הדעת. לא, אני לא מושלם. וכן, כמו שהיה לי חלק בשלוש אליפויות ככה גם יש לי חלק באיך שהעונה הנוכחית שלנו נראית. אף פעם לא ברחתי מאחריות. אף פעם לא ויתרתי. זה לא בלקסיקון שלי. תמיד חיפשתי להוביל, להשפיע, להיות מעורב על המגרש ומחוץ למגרש".
"כל מי שמכיר אותי יגיד שכרטיס הביקור שלי לא מפוצץ בכישרון יוצא דופן", המשיך את הפוסט, "אבל באותה נשימה הוא יגיד שיש לי לב, נאמנות ומנהיגות ושבכל מקום השארתי חותם. בעונה האחרונה קורים בקבוצה הרבה דברים שלא יכולתי להישאר אדיש אליהם. במקום להעריך את האכפתיות שלי מנסים לצייר אותי כבעייתי?!?מישהו פה התבלבל".

שיר צדק (מימין) עם אלחמיד. "זה הזמן לשים את האגו בצד". צילום: הרצל יוסף
"זה הזמן של כולם לעשות צעד אחורה ולשים את האגו בצד. להפסיק להאשים. לדעת למצוא את השותפים האמיתיים. מאז שהמועדון החליט את אשר החליט אני מקבל אינספור הודעות תמיכה שמחזקות אותי וגורמות לי להבין שגם פה בבאר שבע השארתי חותם. לא ככה רציתי לסיים פה, אבל לא אני זה שבוחר בפרידה הזו. תמיד הייתי איש של עבודה קשה ומכל משבר בדרך רק התחזקתי. רבים מכם מבקשים ממני להשאיר את הדלת פתוחה ולחזור ולהילחם כדי לעזור למועדון להתרומם מחדש. אני עדיין פה חברים. לא הלכתי לשום מקום. ימים יגידו", סיכם הבלם. 

בהפועל באר שבע הגיבו לדברים של הבלם: "שיר פנה למועדון לפני חודש וביקש לעזוב. כשלא קיבל תשובה חיובית מיידית החל להתנהל בצורה שאינה מתקבלת על הדעת במועדון כדורגל מקצועני. גם הוא יודע מצוין מדוע התקבלה ההחלטה לאפשר לו לעזוב".