הרבה דובר על המשחק בין הפועל באר שבע לבית"ר ירושלים, על המפגש בין משה חוגג לאלונה ברקת והשחקנים שעברו בין שתי הקבוצות בשנים האחרונות אבל עד הדקה ה-75 המשחק הזה לא הניב פירות.

הסכר נפרץ בדקה ה-75. חאתם עבד אלחמיד ומאור מליקסון חוגגים. צילום: עוז מועלם

דיא סבע הגיע להזדמנות טובה במחצית הראשונה ומנגד היה זה עידן ורד שהיה קרוב לכיבוש במחצית שהסתיימה ללא שערים. האלופה לא פתחה טוב את החלק השני של המשחק וברק בכר הכניס את נייג'ל האסלביינק ואת עדן בן בסט. מנגד, מאור בוזגלו נכנס אצל היריבה ו"זכה" לשריקות בוז וקללות מהיציעים האדומים.

בדקה ה-75 הסכר נפרץ. מאור מליקסון העביר כדור רוחב לעברו של נייג'ל האסלביינק אבל טל כחילה הקדים אותו וכבש שער עצמי. 0:1 לבאר שבע.
שבע דקות מאוחר יותר הגיע השער השני של האלופה במהלך נהדר. האסלביינק העביר כדור עומק נהדר למאור מליקסון שבבעיטה אלכסונית נהדרת מימין הכניע את איתמר ניצן וקבע 0:2.

אוהד לויטה. נראה לנו שהוא מרוצה בסך הכל. צילום: עוז מועלם

ניצחון חוץ ראשון העונה. צילום: עוז מועלם

שלוש דקות מאוחר יותר, המארחת חזרה למשחק. מאור בוזגלו הגביה כדור חופשי לראשו של טל כחילה שצימק, אבל לא עברה חצי דקה ובאר שבע כבשה שוב. בן ביטון העביר כדור רוחב לנייג'ל האסלביינק שכבש את שער הבכורה שלו בקבוצה וקבע 1:3 לבאר שבע.

חכו זה לא נגמר. שתי דקות עוברות ובית"ר שוב כובשת. הרחקה לא טובה בהגנה של האלופה ואופיר קריאף בעט נהדר מתוך הרחבה כדי לקבוע 2:3. וואו.
האלופה רושמת ניצחון חוץ ראשון העונה ועולה למקום הרביעי עם 16 נקודות. הליגה תצא לפגרת הנבחרת ותשוב בעוד שלושה שבועות כשבאר שבע תארח את הפועל חדרה.

אריאל הרוש. ביציע בגלל 'אדוויל'. צילום: עוז מועלם

עוד לפני המשחק החליטו במועדון להוציא מהסגל את השוער אריאל הרוש. שוער הנבחרת שסבל מצינון במהלך השבוע לקח כדור אדוויל שהחומר בתוכו עלול להיות אסור עבור ספורטאי לקחת ואוהד לויטה פתח במקומו.