צילום: מועדון 'רוגוז'רסקי דוג'ו' לאחר פציעה קשה שהובילה לשני ניתוחים ושיקום ממושך חזרה הקראטיסטית דיאנה פטרסקו ממועדון 'רוגוז'רסקי דוג'ו' בבאר שבע למעגל התחרויות. לאחרונה חזרה פטרסקו מאליפות אירופה לבוגרים בקראטה עם הישג מכובד: המקום השביעי.

• בואו להצטרף לעמוד "ידיעות הנגב" בפייסבוק

פטרסקו (24) דורגה במקום השביעי באליפות, שנערכה בעיר בודפשט בהונגריה, בקטגורית משקל 61 ק"ג. בקטגוריה זו השתתפו 32 מתחרות. לאחר ניצחון על המתחרות מצרפת ומאיסלנד, הפסידה פטרסקו בנקודה אחת בלבד למתחרה מאוקראינה, שקטפה את תואר אלופת אירופה.באליפות זו השתתפו 45 מדינות, כאשר כל מדינה שלחה נציג אחד לכל קטגוריה. נבחרת ישראל מנתה שמונה ספורטאים, כאשר פטרסקו היתה היחידה שחזרה
עם דירוג.

פרדרג רוגוז'רסקי, המאמן האישי של פטרסקו שליווה אותה בתחרות ואף שימש כשופט, אמר: "אני שמח מאוד על כך שדיאנה חזרה להתאמן אחרי פציעה ותקופה ארוכה בה לא התאמנה. לאחר שהוכיחה את עצמה בזירה הלאומית בתחרויות שהתקיימו בחודשים האחרונים, היא נבחרה לייצג את מדינת ישראל באליפות אירופה. אני גאה בה על ההישג וצופה לה דרך מוצלחת בזירה הבינלאומית הכוללת מדליה בשנה הבאה".

רוגוז'רסקי ציין כי בימים אלה נערכים במועדון לאליפות ישראל לנוער ובוגרים, ולמשחקי המכביה ה-19. פטרסקו תייצג את העיר באר שבע ואת מדינת ישראל במשחקי המכביה.