הפועל באר שבע קיימה הבוקר (ראשון) את מסיבת העיתונאים לפני המשחק מחר (21:00) מול מכבי תל אביב. מוליכת הטבלה מעודדת מהניצחון במשחק העונה מול בית"ר ירושלים ורוצה להמשיך במומנטום גם מול הצהובים.

(מימין) דן איינבינדר וברק בכר במסיבת העיתונאים. צילום: הרצל יוסף

המאמן ברק בכר אמר: "אנחנו צריכים לבוא יותר חדים ויותר מפוקסים כי יהיה משחק מאוד קשה מהמשחק האחרון בבית. אני לא מאמין במילים האלה של "חיה פצועה" כי צריך לשחק טוב כדי לנצח ואני בטוח שהשחקנים יבואו בגישה נכונה יותר מגמר גביע הטוטו ומההפסד בליגה".

על ג'ורדי קרויף, שהודיע כי הוא עוזב את מכבי תל אביב בסיום העונה, אמר בכר: "ג'ורדי עשה דברים מדהימים עבור מכבי תל אביב ועבור הכדורגל הישראלי. אני מכבד אותו על מה שהוא עשה אבל זה לא הזמן לדבר עליו לפני המשחק מחר".

המאמן התייחס לפוסט של מהראן ראדי שהביע אכזבה מכמות הדקות שאותן הוא מקבל: "ראדי הוא נכס עבור המועדון הזה. ברור שהוא רוצה לשחק וכל שחקן מאוכזב שהוא לא משחק והלוואי שיהיו לנו עוד שחקנים כמוהו ואני לא רואה משהו פסול בזה".

דן איינבינדר: "זה הופך את המשחק הזה לקשה מאוד אבל אנחנו נבוא מוכנים ונצטרך להיות במיטבנו כדי לקחת שלוש נקודות. ג'ורדי עשה הרבה דברים טובים עבור הכדורגל הישראלי אבל אנחנו מתעסקים במשחק הקשה הזה"

על המפגש נגד קבוצתו לשעבר: "עבר די הרבה זמן כי שיחקתי נגד מכבי תל אביב הרבה פעמים. יש לזה הרגשה שונה לשחק נגד האקסית אבל אני מרוכז בהפועל באר שבע ומרוכז במשחק מחר כדי לבוא מוכנים ולצאת עם תוצאה טובה".