הפועל באר שבע עשתה הערב צעד נוסף לעבר אליפות שלישית ברציפות. האלופה נראתה רע מאוד אבל הצליחה לחזור מפיגור של 2:0 מול הפועל חיפה ולהשוות בדקה ה-94 ל-2:2.

שחקני הפועל חוגגים אחרי התיקו הדרמטי. צילום: אורן אהרוני

הפועל חיפה החלה נהדר. בדקה ה-29 פעולה נהדרת של גילי ורמוט העמידה את אלון תורג'מן במצב נגיחה מול חיימוב והחלוץ העלה את הפועל חיפה ליתרון. בדקה ה-50 חאתם עבד אלחמיד הכשיל את עדן בן בסט ברחבה והחלוץ כבש מהנקודה הלבנה כדי להכפיל את התוצאה.

הפועל באר שבע הצליחה לצמק בדקה ה-79 מבישול של חאתם עבד אלחמיד לראשו של ג'ון אוגו שהבקיע אבל את הדרמה האחרונה שמרה האלופה עד תוספת הזמן.

קרן של אורן ביטון מצאה דווקא את עדן בן בסט שנגח לשערו הוא והשווה ל-2:2. הפועל באר שבע נחלצה בצורה הכי דרמטית שיש מהפסד ליגה ראשון באצטדיון טוטו-טרנר. מדהים.

ברק בכר. המפלה הייתה קרובה. צילום: אורן אהרוני
ברק בכר אמר אחרי המשחק: "הרגשתי שאנחנו עושים הכנה טובה אבל לא הצלחנו להיכנס למשחק. במחצית השנייה הצלחנו לחזור ממצב לא פשוט. השחקנים נתנו את כל מה שיש להם ובסופו של דבר עשינו תוצאה טובה. יכולנו להפסיד את המשחק הזה ואנחנו צריכים ללמוד למשחק הבא ולתקן הרבה דברים".

בכר דיבר גם על האצטדיון והאוהדים: "הקהל מאוד משמעותי והוא נותן לנו ביטחון ועוצמה, כי לחזור נגד קבוצה כזאת מ-2:0 זה לא דבר מובן מאליו, והיה גם אופי של השחקנים".