הפועל באר שבע צלחה אמש (ראשון) את אחת המשוכות הקשות שיש בליגת העל. האלופה השפילה 1:5 בחוץ את מכבי נתניה וזו הפעם הראשונה העונה שהיא כובשת חמישייה במשחק אחד.

חוגגים את הניצחון. צילום: עוז מועלם

ההצגה של האלופה החלה כבר בדקה ה-21. טוני וואקמה הוכשל ברחבה ובן שהר כבש את השער הראשון במשחק. המחצית השנייה החלה נהדר עבור הקבוצה של ברק בכר. חנן ממן כבש את שערו השישי מאז שהגיע בינואר בדקה ה-52 והעלה את באר שבע ל-0:2.

נתניה עוד הצליחה לצמק בדקה ה-59 אבל שלוש דקות לאחר מכן היה זה זהר שהוכשל ברחבה וטוני וואקמה העלה את באר שבע ל-1:3. וואקמה השלים צמד בדקה ה-66 כשבעיטה שלו פגעה בשחקן מקומי וחדרה לשער. בדקה ה-75 היה זה שהר שניצל בישול נהדר של ניב זריהן כדי לקבוע את תוצאת המשחק.

בן שהר. כבש את השער הראשון. צילום: ראובן שוורץ

בעקבות הניצחון מגדילה האלופה את היתרון בפסגה לשבע נקודות לפני המשחק של בית"ר ירושלים מחר נגד הפועל חיפה.

בן שהר: "הראנו הרבה אופי מול הפועל חיפה. באנו, נלחמנו, רצינו ומתחילת המשחק רצינו לנצח. אנחנו ידענו את החזקות והחולשות שלהם ואני חושב שעשינו את שלנו ואנחנו עם הפנים קדימה למשחק הבא".

ברק בכר: "היכולת שהצגנו היא טובה. אני שמח ששיחקנו ככה לאורך 90 דקות וזה ניצחון מאוד חשוב אבל מבינים שיש עוד חמישה משחקים לסיום העונה. באנו דרוכים כי ידענו שזו קבוצה מאוד מסוכנת. התיקו בשבוע שעבר נתן לנו להבין שאנחנו עדיין רחוקים מהמטרה, אבל מצד שני קיבלנו דחיפה מנטאלית גדולה וידענו שאין מקום לטעויות".

ברק בכר. "ניצחון חשוב". צילום: עוז מועלם

בשבת תתארח הקבוצה של ברק בכר אצל בני יהודה.