הפועל באר שבע אמנם שמרה הערב (שבת) על מאזן נקי מהפסדים בפלייאוף העליון אבל הסתפקה בתיקו 1:1 מול בני יהודה באצטדיון המושבה. האלופה עלתה ליתרון כבר בדקה השישית. בן שהר בעט לקורה וחנן ממן דחק מקרוב את שערו השביעי במדי באר שבע מאז שהגיע בחודש ינואר ואת ה-11 שלו העונה. ממן רקד עם מליקסון את ריקוד העריסה והקדיש את השער לבתו הבכורה שנולדה לפנות בוקר.

שמרו על מאזן. חנן ממן הבקיע את השער היחיד לבאר שבע במשחק. צילום: עוז מועלם

למרות הפתיחה הטובה, טעות קשה של ג'ון אוגו בדקה ה-14 אפשרה לסתיו פיניש להכניע את חיימוב ולקבוע שוויון. במחצית השנייה באר שבע אמנם החזיקה יותר בכדור אבל לא הצליחה להכניע את אמיליוס זובאס ומנגד גם בני יהודה ניסתה אבל לא הצליחה להבקיע שער ניצחון.

בשבוע הבא מפגש גורלי עם בית"ר ירושלים. צילום: עוז מועלם

בשבוע הבא (שבת, 21:00) תתארח באר שבע אצל בית"ר ירושלים למשחק העונה כשהקבוצה מהבירה יכולה לצמק את הפער בפסגה לשתי נקודות בלבד אם תנצח ביום שני את מכבי נתניה.

לאחר המשחק אמר ברק בכר: "בשורה התחתונה לא הצלחנו לנצל פתיחה טובה. אנחנו מרוצים שהוספנו נקודה למאזן ובמרתון ארוך כזה יש גם משחקים שפחות הולך בהם. לא הצלחנו לנצל מצבים ולא הצלחנו לנצח, הייתה מולנו קבוצה טובה. יש עוד 4 משחקים וננסה בהם את המקסימום. אני מאמין ובטוח שנפיק לקחים ונבוא מוכנים לירושלים".